Świadoma mama w Krakowie i Rzeszowie - bezpłatne warsztaty

LaciBios femina  - partner merytoryczny akcji Świadoma Mama zaprasza na bezpłatne warsztaty  do Krakowa i Rzeszowa

Oba spotkania poprowadzi Ambasadorka Świadomej Mamy, aktywna Mama i aktorka, Pani Karina Kunkiewicz. W Rzeszowie spotkanie z przyszłymi i obecnymi rodzicami odbędzie się 27 maja, a dzień później Świadoma Mama zawita do Krakowa (28 maja).  

   

Każde spotkanie zgodnie z przyjętą formułą podzielono na dwie części. I pomimo nazwy Świadoma Mama na spotkanie zapraszamy także tatusiów.

Plan wydarzenia:

11:00-15:00 panel dla obecnych rodziców

  • WARSZTATY PRAKTYCZNE
  • KONFERENCJE ZE SPECJALISTAMI

16:00-20:00 panel dla przyszłych rodziców

  • WARSZTATY PRAKTYCZNE
  • KONFERENCJE ZE SPECJALISTAMI

W spotkaniach z cyklu „Czas Dziecka” i „Radość z ciąży” udział wezmą specjaliści z zakresu: ginekologii, dietetyki, fizjoterapii, kosmetologii, pierwszej pomocy i wielu jeszcze innych dziedzin. To niepowtarzalna okazja, bo oprócz wykładu możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji jak również wiele rzeczy przećwiczyć praktycznie pod okiem eksperta. A na koniec każdego Warsztatu losowanie atrakcyjnych nagród.

Są jeszcze miejsca – jeśli masz/macie blisko, serdecznie zapraszamy – wystarczy zarejestrować się poprzez:

- formularz na portalu www.swiadomamama.pl

- e-mail na adres rejestracja@swiadomamama.pl

- tel. 601 249 333 lub 601 644 669

Patronem merytorycznym wydarzenia jest LaciBios femina - doustny probiotykProbiotyk Słowo probiotyk pochodzi z greki od słów pro - „dla" i bios - „życie". Chociaż pierwszy raz o „korzystnych bakteriach" wspomniano na początku dwudziestego wieku, badania nad bakteriami trwają nadal. Probiotyki to preparaty, w których składzie znajdują się żywe kultury mikroorganizmów, najczęściej bakterie kwasu mlekowego. Stosowanie probiotyków przynosi określone korzyści dla zdrowia bez ryzyka przedawkowania i powikłań. Probiotyki wpływają na syntezę witamin B1, B2, B12,K i metabolizm cholesterolu, stymulują układ immunologiczny, regulują wchłanianie jelitowe, utrzymują prawidłowe pH. ginekologiczny.

Patronem medialnym jest m.in. portal zdrowie intymne.pl  

Chcesz się przekonać jak było w innych miastach – czytaj relacje w sekcji www.zdrowieintymne.pl/swiadoma_mama

Dodaj komentarz