Warsztaty Świadoma Mama intymnie w Szczecinie

Szczecin przywitał nas ciepłą, wiosenną pogodą i przyjazną atmosferą!

Czwartkowe popacołudnie (26 kwietna) spędziliśmy w gronie uśmiechniętych rodziców, w tym co nas ogromnie cieszy, także wielu tatusiów, którzy nie tylko dzielnie wytrwali, ale i z dużą  uwagą wysłuchali razem z Paniami wszystkich wykładów podczas bezpłatnych warsztatów Świadoma Mama intymnie, dotyczących głownie kobiecości i macierzyństwa.

Uczestnicy spotkania, dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, zdobyli wiele cennych informacji na tematy związane z intymnością, ciążą i macierzyństwem. Spotkanie poprowadziła znana aktorka i świadoma mama – Paulina Holtz.

Dzięki wystąpieniu dietetyka, pani Justyny Frąckowiak  uczestniczki dowiedziały się jak zdrowo odżywiać się w ciąży oraz jak radzić sobie z najczęstszymi problemami w karmieniu maluszków.

Po przerwie swoją wiedzą z uczestnikami podzieliła się ginekolog – doktor Marta Monist.  Pani doktor obaliła kilka ciążowych mitów, opowiedziała o tym, jakie badania są koniecznie podczas ciąży oraz jak dbać o zdrowie intymne.

Wiele praktycznych informacji na temat porodu i opieki nad Maluszkiem przekazała położna Dorota Songin. Obecni i przyszli rodzice dowiedzieli się, jak ważny jest bezpośredni kontakt z Maluszkiem zaraz po urodzeniu, oraz jak przygotować szpitalną wyprawkę i przygotować się na pierwsze chwile z maluszkiem.

 

Miłym akcentem kończącym spotkanie było losowanie nagród wśród uczestników spotkania. Kolejne spotkanie już 9 maja w Bydgoszczy. Zapraszamy.

Szczegóły i zapisy na www.swiadomamama.pl

 

Dodaj komentarz