Relacja z DNI AKTYWNOŚCI MALUCHA we Wrocławiu

Prawie pół tysiąca rodziców i dzieci i ponad 40 godzin zajęć dla nich - czas na podsumowanie DNI AKTYWNOŚCI MALUCHA we Wrocławiu.

Klub Mamuśki - organizator imprezy,która odbyła się w dniach 23-27 września ocenia ten czas jako wyjątkowy i dziękuje za Waszą obecność na zajęciach, a także za miłe słowa w mailach i wszelką życzliwość. Razem z nimi mamy nadzieję, że DNI AKTYWNOŚCI MALUCHA zaowocują nowymi pasjami dziecięcymi, ale nie tylko…Był to największy klubowy event we Wrocławiu, który planuje się rokrocznie powtarzać.

Zabawy i nauki było co nie miara: matematyczne łamigłówki, „ryzyk fizyk”, squash i zabawa w Magic Mouse. Maluchy czasami wspólnie z rodzicami bawiły się także na "Rozwijankach", liczyły, uczestniczyły w zajęciach muzycznych, pływały, tańczyły, ćwiczyły karate i bawiły się w teatr. A na koniec dni spotkały się „brzuszki” - i po raz pierwszy w Klubie śpiewały.

Nasz Portal patronował imprezie jako jeden z Partnerów Medialnych – a Maja Oszywa z firmy ASA (Partnera Strategicznego),  uczestniczyła w zajęciach  i wręczyła przyszłym Mamom zestaw preparatów LaciBios femina, które zadbają o ich zdrowie intymne w okresie ciąży, połogu i karmienia piersią.  Dziękujemy wszystkim Aktywnym Mamom i  Aktywnym Maluchom.

       

 

 

 

 

Dodaj komentarz