Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Problemy skórne Polek – RAPORT

Problemy skórne Polek – RAPORT

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Problemy ze snem w depresji

Problemy ze snem w depresji

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do strony: 12Następna
Bieżąca strona: 1 z 2
czy mogę być w ciąży?
Autor: Kasiaala12 ()
Data: 08 sie 2019 - 10:25:09

Mam problem taki że 7 lipca kochałam się z chłopakiem i niestety doszedł we mnie ale to było dni niepłodne. Ostatnią miesiączkę miałam 1 lipca. Problem w tym że okres spóznia mi się już 8 dzień . Bardzo boję się że może to być ciąża . Bardzo proszę o pomoc

Re: czy mogę być w ciąży?
Autor: kasia123 ()
Data: 08 sie 2019 - 11:12:59

A czy zawsze masz regularne miesiączki? Ile trwają twoje cykle? Najlepiej zrób test ciążowy.

Data: 08 sie 2019 - 23:45:21

Mam regularne co 30 dni a teraz nie wiem dlaczego się spóznia

Data: 08 sie 2019 - 23:46:57

O ten test najbardziej się boję

Data: 24 wrz 2019 - 09:13:39

Hej,

i co zrobiłaś już test?

Data: 24 lis 2020 - 10:42:52

Hej. Mam pytanko staramy się z mężem o dziecko . Moje cykle trwają 24-27 dni głównie jest to 25-26 dni. Kochaliśmy się z mężem w 7 , 9 , 12 ,13 i 15 dniu cyklu. Czuje się wzdeta bolą mnie piersi mam wrażenie że troszkę ten ból się różni niż ten co przed okresem . W 11 dniu cyklu wieczorem zaczelo mnie bolec podbrzusze i 12 dnia cyklu przez około 3-4 godz plamilam jasno czerwona krwią bardziej śluzem zabarwionym krwia. Wiem że na test to jest jeszcze za wcześnie więc ze spokojem czekam nie panikuję bo nastawiłam się na to że nie uda się nam od razu. Ale czy te "objawy" mogą świadczyć że doszło do zapłodnienia?

Data: 24 lis 2020 - 11:08:04

Hej,

Może to być objaw ciazy, ale może to świadczyc rowniez o owulcaji. Poczej jeszcze tydzień i zrób test. Życzę powodzenia.

Data: 24 lis 2020 - 11:20:55

Nigdy wcześniej nie plamilam przy owulacji jak i nigdy wcześniej takiego bolu nie miałam. Więc może nastawić się bardziej na tą pierwszą opcję.

Data: 24 lis 2020 - 11:23:51

Jeśli nigdy tak nie miałaś, to może być ciążasmiling smiley Daj znać jak zrobisz testsmiling smiley

Data: 24 lis 2020 - 11:32:29

Czasami przy dniach płodnych owulacji odczuwałam delikatne bóle ale żadnych plamien czy mocniejszych boli nie miałam tak jak teraz. Oczywiście że dam znać smiling smiley

Data: 26 lis 2020 - 21:42:15

A jakie witaminy brać w planowaniu bądź we wczesnej ciąży ? Zażywam aby actifolin. Cały czas czekam z testem ale jeżeli już coś mogę brać to chciałabym smiling smiley

Data: 27 lis 2020 - 07:42:07

Hej,

Polecam brać probiotyki np. Lacibios femina lub Estabiom mama- to są probiotyki doustne przeznaczone miedzy innymi dla kobiet w ciąży. W ciązy kobieta jest bardziej narażona na infekcje intymne, te probiotyki są bardzo pomocne w utrzymaniu właściwej mikroflory pochwy. Ponadto są bardzo dobre zele do higieny intymnej również z seri LaciBios femina Pregna. Jeśli chodzi o witaminy, to ważne, zeby w składzie było żelazo, kwas foliowy i witaminy B.

Data: 27 lis 2020 - 07:59:07

Z witaminy B jakieś konkretne ? Bo b9 już biorę więc to bym musiała już pominąć przy wyborze tabletek z grupy witaminy B. I w jakich dawkach przyjmować ta witaminę ?

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2020-11-27 09:31 przez Malutka1701.

Autor: Unika ()
Data: 27 lis 2020 - 13:57:54

Zdarza się, że ból podbrzusza związany jest z początkami ciąży, jednak najlepiej o tym powie Tobie lekarz. Gdybyś chciała dowiedzieć się czegoś we własnym zakresie to zajrzyj na blog lekarzebezkolejki.pl. Jest tam wszystko ciekawie wyjaśnione i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie związane z dolegliwością.

Data: 27 lis 2020 - 14:12:56

Tak, ale na razie i tak jest za wcześnie, zeby lekarz wykrył ciązę. Zrób najpier test, a potem pójdż do lekarza. W międzyczasie bierz witaminy i probiotyki. Nawey jeśli to nie ciąża, to probiotyki i witaminy tylko ci pomogąsmiling smiley

Data: 27 lis 2020 - 16:19:45

Na razie to za wcześnie na lekarza czy test. Wszystko się okaże za tydzień jak zrobię test ale jestem dobrej myśli smiling smiley

Data: 30 lis 2020 - 08:13:01

No i czar prysł jednak chyba nie jestem w ciąży sad smiley dzisiaj w nocy zaczęłam plamić krwią nie jest to obfite plamienie ale jest do okresu zostało jeszcze 6 dni więc to trochę za wcześnie szybko zrobiłam test ale wyszedł negatywny być może na niego za wcześnie jeszcze. Ale to plamienie to raczej znak że ciąży nie ma prawda ?

Data: 30 lis 2020 - 08:24:27

Hej,

Bez badania cieżko stwierdzić. Poczekaj jeszcze i sprawdź czy "rozkręci "się miesiączka, jeśli nie to zrób jeszcze jeden test i idź do lekarza.

Data: 30 lis 2020 - 08:34:17

Jednak moje przypuszczenia co do tego że się nie uda za pierwszym razem się chyba sprawdza sad smiley a czy to mogła by być implantacja ? Często też słyszałam że kobiety mają okres do 3 miesiaca ciąży to prawda ?

Data: 30 lis 2020 - 08:44:56

Co chciałam jeszcze dodać mam nadzerke plamiaca i też się zdarza że z niej krwawie. Wczoraj czułam metaliczny smak w ustach i piersi mnie bolały całkiem inaczej niż na okres gdybym mogła to cały dzień bym wczoraj przespała co wcześniej też mi się nie zdarzało więc sama nie wiem co mam myśleć ale w tym plamieniu póki co delikatnym pojawił się delikatny skrzep. Nie boli mnie brzuch nie mam żadnych skurczy. Zobaczymy jak dalej się to rozwinie.

Data: 30 lis 2020 - 09:29:09

Hej,

Być może bylo to plamienie z nadżerki. bez badania cieżko stwierdzić. Obserwuj się przez kilka dni i jeśli będziesz odczuwac niepój związany z tym plamieniem zgloś się do lekarza. Lepiej dmuchać na zimnesmiling smiley

Data: 30 lis 2020 - 09:48:25

Boję się czy to nie było poronienie ale zobaczymy czy uspokoi się czy nasili. Gdyby się uspokoiło to jest jeszcze szansa że mogą się pojawić dwie kreseczki ? smiling smiley Możliwe też że sama nagrzebalam sobie bo wczoraj zbadałam sobie szyjkę śluzu było więcej niż zawsze przed okresem ale być może paznokciem naruszyłam też nadżerkę i stąd to plamienie .

Data: 30 lis 2020 - 09:56:53

Byś może uszkodziłaś paznokciem. Lepiej sama nie grzebsmiling smiley

Data: 30 lis 2020 - 10:16:22

Już nie będę smiling smiley ale nie ukrywam że to i tak nie zmienia faktu że się denerwuje czy to nie było poronienie bądź zbliżający okres ale dam znać jak dalej się to rozwinęło . Może to było chwilowe plamienie tylko czy przy implantacji też może wystąpić trochę skrzepu ?

Data: 30 lis 2020 - 10:23:06

Tak, pzry implantacji też może tak być. poczekaj jeszcze parę dni, obserwuj i zrób kolejny test.

Data: 30 lis 2020 - 10:38:58

Uff to mnie trochę uspokoiłas w takim razie dam znać co dalej będzie się działo

Data: 30 lis 2020 - 14:21:06

Na ten moment mogę powiedzieć ze plamienie pomału ustaje barwa jest bladoróżowa i czułam takie inne delikatne kłucie jajnika. Nie mam apetytu boli mnie trochę żołądek . Więc raczej miesiączkę bym wykluczyła tym bardziej że zwykle zaczynała się ona inaczej no i później . Ale jak to się mówi nie chwalmy dnia bo jeszcze może się z powrotem nasilic to plamienie sad smiley tylko jeżeli by była to implantacja to dlaczego test by wyszedł negatywny ? Czyżby za wcześnie byłoby na wykrycie ciąży ?

Data: 30 lis 2020 - 15:27:53

Byś może test był za wczesnie wykonany, ale na razie nie można ani potwierdzić ani wykluczyć ciązy.

Data: 30 lis 2020 - 16:45:05

Myślę że skoro zalecają w terminie miesiączki to chyba za wcześnie się pokusilam jednak chyba będę musiała poczekać do weekendu . Co do plamienia to jest łagodniejsze oby się nie nasiliło już zobaczymy co będzie jutro

Data: 30 lis 2020 - 18:43:42

Tak, najlepiej zrobić w terminie spodziewanej miesiączki. daj znac jutro jak się czujesz i czy plamienie ustąpiło.

Idź do strony: 12Następna
Bieżąca strona: 1 z 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.