Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Problemy skórne Polek – RAPORT

Problemy skórne Polek – RAPORT

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Problemy ze snem w depresji

Problemy ze snem w depresji

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: czy mogę być w ciąży?
Data: 01 gru 2020 - 08:32:27

No więc tak na tą chwilę czuje się lepiej w sensie delikatnie pobolewa mnie podbrzusze ale bardzo delikatnie . Jeżeli chodzi o plamienie to na tą chwilę nie mam więcej niż wczoraj mam śladowe ilości w zasadzie tylko przy podcieraniu i jest to taki blady kolor jasnoczerwony wymieszany z brązem taki nijaki smiling smiley

Autor: kasia123 ()
Data: 01 gru 2020 - 08:46:15

A czy poza tym o czym piszesz nie maszinnych dolegliwości np swędzenia, pieczenia?

Data: 01 gru 2020 - 08:52:18

Nie nic takiego nie odczuwam a o czym by to świadczyło ?

Data: 01 gru 2020 - 08:55:36

W każdym bądź razie okres u mnie tak nie wygląda. Okres miałam zawsze bardziej obfity i była intensywna krew . Plamienie które poprzedzało okres też było zawsze bardziej intensywne niż to co mam w tej chwili dzisiaj na tą chwilę mam.tylko przy podcieraniu wczoraj było troszkę wiecej. Czasami przy nadzerce podobnie plamilam

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-12-01 08:56 przez Malutka1701.

Data: 01 gru 2020 - 09:05:02

Hej,

Byś moze to plamienie z nadżerki. Jeżeli miałabyś świąd, czy pieczenie, zaczerwienienie, opuchliznę, to mogłoby to świadczyć o jakiejś infekcji intymnej.

Data: 01 gru 2020 - 09:08:04

Nie nie czegoś takiego to nie mam. Biorę pod uwagę 3 opcje nadżerka implantacja albo najgorsze poronienie.

Data: 01 gru 2020 - 09:12:14

Mąż mnie wyzywa że mam się nie martwić że napewno to nie poronienie że wymyślam jego siostra też miała plamienie implantacyjne a myślała że poroniła więc może przez to mnie tak wyzywa smiling smiley

Data: 01 gru 2020 - 09:17:06

Trzymam kciuki, zeby to było plamienie implantacyjne. Zrób test w dniu spodziewanej miesiaczki i daj znaćsmiling smiley I nie martw się na zapassmiling smiley

Data: 01 gru 2020 - 09:19:24

Dzięki smiling smiley dam znać napewno smiling smiley

Data: 01 gru 2020 - 12:12:18

Ile z reguły trwa takie krwawienie implantacyjne ? W internecie wszędzie piszą że do 3 dni a z kolei siostra męża miała 6 dni i test dopiero jej wyszedł pozytywny 2 tygodnie po terminie planowanej miesiączki

Data: 03 gru 2020 - 10:13:03

Byłam wczoraj u mojego lekarza bo nie dawało mi spokoju to plamienie wysłał mnie na HCG i dzisiaj odbieram wyniki. Zbadał mnie jednak na USG nic nie widać pewnie dlatego że to za wcześnie o ile coś w ogóle będzie widać . Według niego to rozpoczynająca się miesiączka ale HCG rozwikła ta nie pewność i określi czy jestem w ciąży i trzeba czekać czy pęcherzyk się pojawi z nadzieją że to nie będzie ciąża pozamaciczna czy czasami też nie doszło to wczesnego poronienia i stąd przyspieszona miesiączka . Jeżeli wyjdzie negatywny to odpowiedź będzie jedna brak ciąży. Boję się tego wyniku ale przynajmniej się uspokoję . Bardzo bym chciała zajsc w ciążę ale chyba nie jest nam pisane zajść tak szybko sad smiley fakt to dopiero pierwszy cykl starań ale ja już jestem załamana że coś jest nie tak sad smiley

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2020-12-03 10:16 przez Malutka1701.

Data: 03 gru 2020 - 11:11:26

Spokojnie poczekaj na wynik Hcg. Nawet jesli nie jesteś w ciąży, to przy następnym cyklu próbujcie dalej aż do skutkusmiling smiley

Data: 03 gru 2020 - 11:40:46

Będziemy napewno próbować ale boje się że będzie to wszystko bez skutku sad smiley i zastanawia mnie ten odmienny charakter tej niby miesiączki zawsze miałam inną więc to mnie martwi co się dzieje sad smiley

Data: 03 gru 2020 - 12:03:30

Badź dobrej myśli i nie stresuj się, bo stres też utrudnia zajście w ciązę.

Data: 03 gru 2020 - 12:19:09

Za godzinę odbieram wyniki. Dam znać co wyszło.

Data: 03 gru 2020 - 15:10:26

Odebrałam wyniki mam <1.0 mlU/mL, Normy <2,0 czyli z tego wyniku co by wnioskowało ?

Data: 03 gru 2020 - 17:34:00

Hej,

Wynik poniżej 5 oznacza brak ciąży. Nie martw się za niedługo penie zajdziesz w ciazę. zyczę powodzenia.

Data: 03 gru 2020 - 17:56:53

Czyli pewnie to plamienie to początek okresu. Bo póki co to za chiny to nie wygląda na okres. I to mnie martwi ale skoro nie jestem w ciąży to musi przyjść okres normalny. Dzięki

Data: 04 gru 2020 - 13:52:33

Dostałam okres. Ale mam nadzieję że kolejny już nie wystąpi smiling smiley

Data: 04 gru 2020 - 14:10:27

To dobrze, że to okres a nie jakaś infekcjasmiling smiley Spokojnie, z pewnościa zajdziesz w ciążę za niedługosmiling smiley

Data: 04 gru 2020 - 18:27:53

Mam taką nadzieję że w końcu się uda smiling smiley

Data: 07 gru 2020 - 08:48:13

Z pewnością się uda, trzymam kciuki i pozdrawiamsmiling smiley

Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.