Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Problemy skórne Polek – RAPORT

Problemy skórne Polek – RAPORT

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Problemy ze snem w depresji

Problemy ze snem w depresji

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Pomocy
Autor: gosia2300 ()
Data: 08 sie 2019 - 10:21:55

Chciałam się dowiedzieć czy w czasie połogu można zajść w ciążę
Kochaliśmy się z mężem i niestety pękła prezerwatywa
Bardzo się boję tym bardziej że jestem po CC i nie karmię piersią

Re: Pomocy
Autor: kasia123 ()
Data: 08 sie 2019 - 11:15:23

Hej,

W czasie połogu raczej nie zajdziesz w ciążę, to zależy jak długo jesteś po porodzie czy jest to np. 2 tygodnie czy już bardziej 6? Myślę, ze nie masz powodu do niepokoju, ale na wszelki wypadek zrób test ciążowy za tydzień lub 2.

Data: 11 lut 2021 - 15:34:19

Mam pytanie mam nadzerke i od kilku dni odczuwam pieczenie w pochwie nie mocne i nie przez cały dzień ale jest. Wizytę u lekarza mam dopiero na koniec lutego. Wczoraj zaaplikowałam sobie clotidal i dziś pojawiło się bardzo delikatne plamienie. Jestem w 20dc a cykle mam z reguły 26 i również z mężem staramy się o dziecko i nie wiem co może być przyczyną tego plamienia ?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2021-02-11 15:39 przez Malutka1701.

Data: 12 lut 2021 - 08:11:57

Hej,

Prawdopodobnie plamienie wystąpiło u ciebie po zastosowaniu clotidal. Myślę, że nie masz cię czym martwić, poczekaj spokojnie na wizytę.

Data: 12 lut 2021 - 08:48:32

Dzięki za odpowiedź a już miałam nadzieję że może to implantacja. Ale myślę że pewnie to będzie po tym leku sad smiley

Data: 17 lut 2021 - 13:17:54

Daj znac po wizycie co powiedział lekarz. Trzymam kciuki za szybkie poczęciesmiling smiley

Data: 26 lut 2021 - 07:02:21

Niestety to był okres sad smiley już jestem załamana tymi staraniami sad smiley dziś idę do lekarza na cytologię i pewnie kolejny cykl będzie nieudany bo po cytologię plamie. I jeżeli możesz to doradz mi co mogę zostasowac po takim badaniu ? Po ostatnim plamilam prawie 2 tyg w zasadzie do okresu i nie chciała bym teraz powtórki tego.

Data: 26 lut 2021 - 08:25:34

Hej,
Po cytolgi może wystąpić lekkie plamienia, ale nie powinno utzrymywac się az 2 tygodnie. Ale jeśli masz nadzerkę, to niestety przez to pewnie występuje takie długie plamienie. Ja polecam przez kilka mieisęcy zastosowac suplementację preparatami z wiesiołkiem, wityamina e moga to byc kapsułki, albo olej. Dodatkowo stosuj probiotyki np. LaciBios femina, lub Estabiom.

Data: 26 lut 2021 - 09:08:55

A jest coś co można zastosować na regenerację po takim badaniu ? Wiesiołek od dwóch miesięcy stosuje plus kwas foliowy. A mąż co mógłby stosować ? Jakieś witaminy itp.?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2021-02-26 09:14 przez Malutka1701.

Autor: koriena ()
Data: 31 mar 2021 - 16:42:09

A na wizycie lekarz nie zlecił Ci badania poziomu beta hCG we krwi? Warto też byłoby zlecić posiew z kanału szyjki macicy, jeśli samo leczenie przeciwzapalne nie wystarczy. Może to być po prostu skutek lekkiego uszkodzenia nabłonka szyjki macicy, być może nie masz się czym martwić, szczególnie jeśli plamienie jest niewielkie. Dwa tygodnie raczej są już czymś, czym powinnaś się zainteresować. Zajrzyj do artykułu [blog.invimed.pl], nazwa inna, lecz przyczyna całkiem podobna. Powodzenia!

Data: 01 kwi 2021 - 07:58:57

Hej Malutka1701, I jak wasze starania? jak sie czujesz?Mam nadzieję, ze wszystko oksmiling smiley

Autor: istessPL ()
Data: 04 maj 2021 - 23:19:30

Jeżeli oczywiście mogę, to chciałbym podpiąć się pod wypowiedź mojego przedmówcy, bardzo dobrze mówi
----------------------------------------------------
Ubranka dla psa

Autor: istessPL ()
Data: 04 maj 2021 - 23:19:30

Jeżeli oczywiście mogę, to chciałbym podpiąć się pod wypowiedź mojego przedmówcy, bardzo dobrze mówi
----------------------------------------------------
Ubranka dla psa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.