Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Problemy skórne Polek – RAPORT

Problemy skórne Polek – RAPORT

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Problemy ze snem w depresji

Problemy ze snem w depresji

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: bol ramienia podczas miesiaczki
Autor: kasia123 ()
Data: 29 lis 2017 - 08:05:58

Hej,

To super, ze udało Ci się zajść w ciazę przy endo. Czy karolina skontaktowała się z tobą? Sama jestem bardzo ciekawa czy pomogła jej ta terapia żywieniowa.

Autor: alex89 ()
Data: 17 gru 2017 - 09:50:14

Witajcie dziewczyny. U mnie identyczne objawy ból prawego ramienia oraz pod prawym lukiem żebrowym. Czuje się wtedy jakbym miała kolkę, co utrudnia oddychanie. Objawy w tej chwili są minimalne, ponieważ stosuje tabletki antykoncepcyjne. Nie trafiłam jeszcze na lekarza, który potraktował by mnie poważnie. Piszcie co dalej z waszym leczeniem, bo mi póki co nikt nie chce pomóc.

Data: 18 gru 2017 - 07:53:45

Hej,

Czyli objawy takie jak u Karoliny. możliwe, że to też endometrioza.

Autor: Oslo25 ()
Data: 24 sty 2018 - 11:53:46

Temat o miesiączce, więc się pod niego podepnę, mam nadzieję, że mi coś podpowiecie. Mianowicie chodzi o to, że zastanawiam się, czy joga może być dobrym sposobem na poradzenie sobie z zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Wyczytałam o tym gdzieś w necie i chciałabym jakoś skonfrontować tę wiedzę.Co myślicie na ten temat? Może się okazać joga skuteczna czy nie w zmaganiach z PMS?

Data: 26 sty 2018 - 08:27:54

Myślę, ze joga może pomóc. A z pewnością nie zaszkodzićsmiling smiley Warto spróbować.

Autor: luiza 789 ()
Data: 12 lut 2018 - 21:01:19

Witajcie, od ok 3 miesięcy mam stwierdzoną endo, miałam wielki torbiel na jajniku który w ciągu 3 miesięcy powiększył się czterokrotnie aż do ok.12 cm.Czasami miewałam bóle w czasie okresu przy których prawie mdlałam często przy porannym oddawaniu stolca.Bóle w krzyżu promieniujące do nogi częste oddawanie moczu a nawet rwący ból odbytu do tego jeszcze rozwolnienie i okresowo migreny.Wyniki miałam dobre więc moja Pani doktor patrzyła na mnie lekko podejrzliwie .Po zabiegu czułam się dobrze jakiś miesiąc ale bóle które miewałam po stronie usuniętego jajnika przeniosły się na drugą ,okazało się ze mam znowu torbiel już z drugiej strony.Teraz przed miesiączką to miałam takie rozwolnienie że nie mogłam wyjść z ubikacji do tego mocno się pocę i bolały mnie ramiona przez pierwsze dwa dni potem tylko prawa strona.Lekarz przepisał tabletki antykoncepcyjne które biorę od 3 dni dobrze że mam 2 dorosłych dzieci więc nie przejmuj się utratą następnego jajnika .

Autor: luiza 789 ()
Data: 13 lut 2018 - 21:31:44

Znalazłam przyczynę wielu chorób w tym endiometriozy, napoje w plastykowych butelkach i aluminiowych puszkach

[www.youtube.com]

Data: 28 lut 2018 - 10:22:27

Z pewnością aluminium i bisfenole zawarte w plastiku nie są korzystne dla zdrowia.
Przy endometriozie polecam również stosowanie doustnego probiotyku ginekologicznego LaciBios Femina. Co prawda nie wyleczy endo, ale zapewni prawidłową mikroflorę.

Autor: Marmat ()
Data: 09 maj 2018 - 08:54:02

Cześć. Ja mam 39 lat. W 2007 wylądowała w szpitalu z peknietą torbielą. Oczywiście kontrolowalam się w przychodni Ale mnie lekarz zbywał za każdym razem, bo przecież jestem kobietą, miesiączkuję więc boli. Trafiłam do szpitala w Kozienicach, gdzie ordynatorem był dr. Świechowski. Zadał mi pytanie czy nie bolały mnie ramiona. OCZYWIŚCIE ŻE BOLAŁY! I to jak! Budziła się w nocy z bólem tak wielkim że nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. A dr powiedział że to jeden z pierwszych objawów ze coś się ginekologiczne dzieje nie tak i ze wszyscy lekarze powinni o tym wiedzieć. Ciekawe co? Żaden z lekarzy których później o to pytałam nie widział związku. A sytuacja się powtórzyła jeszcze nie raz. Teraz też właśnie leżę w szpitalu po zabiegu chirurgiczny i też mnie bolały ramiona.

Data: 09 maj 2018 - 09:34:15

Hej,

Często przy endometriozie występują bóle ramion. Czy byłaś badana w tym kierunku? Masz dzieci?

Autor: kasia69 ()
Data: 28 cze 2018 - 22:10:19

witam, ja również od 3 lat mam zdiagnozowaną endometrioze na prawym więzadle i na pecherzu moczowym. Ponad 2 lata tak jak i Wy borykam się z bólem prawej strony pleców, ramienia i niekiedy , a teraz dość często ręki. Jest mi bardzo trudno nawet leżeć na tej stronie bo ból jest większy, ciągle szukam przyczyny tego bólu, obecnie u reumatologa, jutro robię RTG kregoslupa piersiowego. Ale wiem, że pewnie nic nie wyjdzie. Bóle pojawiają się przed miesiaczką, a potem mijają. Chociaż teraz ból trzyma mnie już 2 tydzień. Oprócz bólu mam jeszcze przy tym świąd skóry po tej prawej stronie pleców, czy któraś z Was tak miała? Ja również sama dużo czytam i poszukuję odpowiedzi co może być z przyczyną bólu, znalazłam również klinikę, która znalazła Karolina i też zastanawiam się nad dietą. Jeżeli możesz Karolina , to napisz czy rozpoczęłaś dietę? Ja już nie wiem co z tym bólem robić, mało śpię, bo w nocy bardziej boli, mnie dołączył się też ból prawej nogi, który boli tak samo jak plecy, ramię i ręka

Data: 29 cze 2018 - 07:32:09

Sama jestem ciekawa jak wygląda teraz sprawa Karoliny czystosuje dietę czy jej pomogło. Czytałam kiedyś, śtosowanie witaminy E bardzo pomoaga przsy rówżnych problemach ginekologicznych z endometriozą włącznie. Może warto spróbować.

Autor: Paulinarog ()
Data: 03 lip 2018 - 23:56:59

Witajcie. Mam to samo gdzieś tak od roku. Ten ból jest niedowytrzymania. Najgorsze jest to że bylam u lekarza babka od razu stwierdziła bez żadnych badań że pewnie zapalenie i wpisała lek przeciwzapalny. Po 3 tabletkach faktycznie było lepiej bo miały działanie przeciwbólowe ale dostalam uczulenia i po wszystkim. Najgorsze jest to że ból się pojawia w dniu miesiączki i zostaje ze mna na 3 tygodnie oczywiście na początku zanim to powiazalam z okresem to trwało to o wiele krócej. W tej chwili ból się nasila z każdym dniem boli bardziej gdy głęboko oddycham nasila się,jak się śmieję tak samo.
Do tego ostatnie miesiączki bywają mocno bolesne.
Podczas stosunków też odczuwam ból.
Prawy jajnik ostatnio też daje mi w kość.
Chodziłam do fizjoterapeuty widzialam poprawę nawet mi pomagało bo ból był mniejszy. Nasza przygoda skończyła się jakiś miesiąc temu bolało mnie tylko tydzień czyli podczas okresu, mogę śmiało powiedzieć że to był wspaniały miesiąc.
W tej chwili zastanawiam się co robić wróciło ze zdwojoną siłą. Jestem bezradna.

Data: 04 lip 2018 - 07:42:36

Może warto zwrócić się o pomoc tam gdzie Karolina. Ciężko żyć z takim bólem, trzeba coś z tym zrobić.

Data: 28 sty 2021 - 11:35:17

Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was została zdiagnozowana z tym bólem ramienia podczas miesiączki? mam to samo

Data: 29 sty 2021 - 10:02:37

Hej,

Ponoć ma to związek z endometriozą. Czy byłaś diagnozowana w tym kierunku?

Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.