Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Problemy ze snem w depresji

Problemy ze snem w depresji

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

Raport: Polka i makijaż. Czy Polki malują się na co dzień?

Raport: Polka i makijaż. Czy Polki malują się na co dzień?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
skurcze i kłucie w pochwie
Autor: Julka24ss ()
Data: 27 lut 2008 - 15:26:21

Panie doktorze jestem w 30 tygodniu ciązy zeszłej nocy obudzil mnie twardy brzuch nie przejelam sie tym poniewaz czasem zdarza sie stawianie brzucha ale kiedy wstalam poczulam potworny ból w dolnej czesci kregoslupa polączony z napietym twardym brzuchem,no i sie zaczelo skurcze byly średnio co 10 minut (stawianie sie macicy bol w dolnym odcinku kregoslupa ciagniecie "w dół" )towarzyszyło temu kłucie w pochwie co nigdy dotąd mi sie nie zdarzyło. ruchy dziecka tez byly bardziej intesywne czasem mialam wrazenie ze zaraz zwymiotuje doszedl tez do tego lużny stolec. zaznacze ze kiedy poczulam pierwszy skurcz zażyłam 2 tabltki nospy ale dolegliwosci ustapily dopiero po ok 3 godzinach,dodam jeszcze ze na zeszlotygodniowej wizycie lekarz stwierdil rozwarcie szyjki na"palec"i skrócenie szyjki o 30%.co mogly spowodowac objawy które opisalam?co to moglo byc?nie moge skontaktowac sie z moim lekarzem a wizyte mam dopiero za tydzien.teraz jest wszystko wporzadku brzuch miekki ruchy wporzadku.

Re: skurcze i kłucie w pochwie
Data: 01 mar 2008 - 19:12:36

ODP Julka24ss

Obawiam się, że będzie Pani musiała skontaktować się jak najszybciej z lekarzem prowadzącym lub Izbą Przyjęć Szpitala Położniczego. Nie mogę wykluczyć, że Pani dolegliwości grożą porodem przedwczesnym. Wymaga to podjęcia stosownych działań ze strony personelu medycznego. Jeżeli ma Pani skróconą i rozwierającą się szyjkę- fakt ten proszę potraktować poważnie.
Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.