Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Praca zdalna a depresja

Praca zdalna a depresja

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Co robisz w wolnym czasie?
Data: 11 lut 2021 - 14:16:34

Co robisz w wolnym czasie?

Re: Co robisz w wolnym czasie?
Autor: Eratn ()
Data: 11 lut 2021 - 23:08:29

W dawnych czasach gracze udawali się do najbliższego kasyna, aby załatwić sprawę, a wszystko, co działo się po wejściu do tych złoconych drzwi, obiecujących niekończącą się sławę i fortunę, było dość powolne i przewidywalne. Aby znaleźć sprawdzone kasyno online, iphone pod adresem ggbet. Życzę wszystkiego najlepszego i uważaj!

Re: Co robisz w wolnym czasie?
Autor: Herry ()
Data: 17 lut 2021 - 15:22:49

Myślę, że każdy wybiera hobby na podstawie hobby, które miał jako dziecko. Jestem przyzwyczajony do chodzenia do kasyna z tatą, teraz gram również w kasynie bonus bez depozytu 2021 , tylko w formacie online, na tej stronie możesz zarobić prawdziwe pieniądze. Musisz dokładnie znać zasady, jeśli chcesz wygrać. To moja pierwsza zasada.

Re: Co robisz w wolnym czasie?
Autor: koriena ()
Data: 30 mar 2021 - 20:35:41

Ja w wolnym czasie lubię się douczać i czytam nie tylko różne książki, ale i ciekawe tematyczne blogi. Ostatnio czytam więcej o kamicy nerkowej i im więcej czytam, tym bardziej jestem przekonana do tego by badać się co najmniej raz na pół roku. Rozpoznanie kamicy czasem może się zacząć od kolek, które spowodowane są odkładaniem się takiego piasku w drogach moczowych, który później skupia się w kamienie. Robiąc wyniki badań, można to wcześniej zauważyć. Przeczytałam, że [www.dbajonerki.pl] taki preparat jest dość skuteczny, generalnie ekstrakty ziołowe warto jest stosować. Nie wiedziałam np. że korzeń pietruszki wpływa na odpowiednią pracę nerek. Jest tak wiele ciekawostek medycznych do poznania, że aż czasami ciężko uwierzyć w to, co się czyta. Kamicą też się zainteresowałam, bo mój tata miał ostatnio z tym kłopot niestety, oj nie zazdroszczę, u mężczyzny musi to chyba jeszcze bardziej boleć.Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.