Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Kobiety w „męskich” zawodach – ile ich jest?

Kobiety w „męskich” zawodach – ile ich jest?

Brak żelaza w organizmie – sygnały. Jak dostarczyć sobie żelazo?

Brak żelaza w organizmie – sygnały. Jak dostarczyć sobie żelazo?

Polka w swojej skórze. Czy Polki zmagają się z problemami skórnymi?

Polka w swojej skórze. Czy Polki zmagają się z problemami skórnymi?

Depresja a renta. Czy można przejść na rentę z powodu depresji?

Depresja a renta. Czy można przejść na rentę z powodu depresji?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
interpretacja wyników jamy brzusznej
Autor: speedy715 ()
Data: 13 lis 2015 - 18:02:41

Witam, otrzymałam poniższe wyniki, proszę o interpretację.

Nerki położone typowo, prawidłowej wielkości, z zastojem moczu w UKM, obie bez dużych złogów. Możliwe torbiele centralne w obu nerkach. Macica niepowiększona, jednorodna. Endometrium w środkowej części macicy o obniżonej echogeniczności - wskazane usg dopochwowe.

Re: interpretacja wyników jamy brzusznej
Autor: Ritta66 ()
Data: 18 maj 2018 - 06:11:36

Tutaj najlepiej byłoby zwrócić się o pomoc do specjalisty. Sama mam zamiar niedługo odwiedzić Gabinet USG w Warszawie [www.gabinetusg.com.pl] . Są tam bowiem dostępne bardzo różnorodne badania, w tym także w obrębie jamy brzusznej, czy też tarczycy, a co więcej w tym przypadku ośrodek jest nie tylko wyposażony w nowoczesny sprzęt, ale też od razu mamy możliwość konsultacji. Jednocześnie możemy być pewni, iż przeprowadzana tam diagnostyka będzie bardzo dokładna.

Re: interpretacja wyników jamy brzusznej
Autor: ilonka223 ()
Data: 19 cze 2020 - 14:47:59

ja wykonywałam badanie USG jamy brzusznej w przychodni Multimed [multimed.pl] tam też przyjął mnie lekarz, który dokładnie wytłumaczył wyniki badania, lepiej sami sobie nie tłumaczcie tych wyników, bo tylko będziecie się niepotrzebnie zamartwiać. Lepiej zaufać dla lekarza!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.