Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Praca zdalna a depresja

Praca zdalna a depresja

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Jak długo?
Autor: Meren ()
Data: 11 wrz 2007 - 15:01:13

Jak to jest z tymi probiotykami? Ile można je brać? To, że mają korzystny wpływ to jedno ale czy przypadkiem nie jest tak, ze co za dużo to niezdrowo?

Re: Jak długo?
Autor: agnieszkag ()
Data: 12 wrz 2007 - 13:30:20

Probiotyki zawieraja szczepy bakterii, które wywieraja korzystny wpływ na organizm człowieka. Bakterie te są pochodzenia ludzkiego, a więc fizjologicznie występują w naszym organizmie. Nie ma przeciwskazań aby przyjmować probiotyki bez przerwy. Nie są one lekiem, są to preparaty naturalne i nie powodują skutków ubocznych. Probiotyki pomagaja odbudować i utrzymać prawidłowa florę bakteryjną ukł. pokarmowego oraz ukł. moczowo-plciowiego (LacBios femina). Bakterie kwasu mlekowego chronią przed atakiem patogenów, a co za tym idzie chronia nas przed infekcjami.

Autor: Vanessa ()
Data: 21 wrz 2007 - 14:09:19

Acha,czyli rzeczywiście mi tego potrzeba smiling smiley
Może skończyłyby się wkońcu moje problemy... A czy ktoś zna cene tego cuda?

Data: 24 wrz 2007 - 07:51:19

Lacibios femina jest dostępny w każdej aptece, można go także zakupić w aptekach inernetowych. Cena ok. 25,00 PLN

Autor: ufoemilka ()
Data: 24 wrz 2007 - 21:42:17

ja biore udzial w akcji i dostalam probki LF, ale w kazdej aptece mozna LF dostac; a kuracje niby miesieczne sa... ale to jak z witamina C, raczej nie zaszkodzi ale trzeba przeczytac ulotke, bo za duzo to nie zdrowo- takze wit Cwinking smiley pozdrawia was kobietki

Data: 28 wrz 2007 - 22:11:10

a czy testowane przez nas prirobiotyki sa dostepne w aptekach?

Data: 01 pa 2007 - 07:40:08

Oczywiście. LaciBios femina jest dostępna w aptekach (także internetowych).

Autor: malutka ()
Data: 06 pa 2007 - 23:13:50

można je dostać w aptekach i koniecznie trzeba sprawdzić warunki przechowywania bo LacibiosFemina powinny się znaleźć w lodówce

Data: 11 pa 2007 - 14:02:11

a czy mozna stosować kuracje np. co dwa dni smiling smiley łykac tableteczkę czy konieczne jest codzienne przyjmowanie?

Autor: Monka ()
Data: 19 pa 2007 - 10:40:44

Jeżeli chcesz, żeby probiotyk był skuteczny należy go zażywać regularnie. Ja przyjmuję go codziennie przez miesiąc i później robię sobie 2 tygodniową przerwę. Pamiętaj, aby przyjmować LaciBios feminę w czasie posiłku lub do 30 minut po spożyciu. Powodzenia!

Data: 23 pa 2007 - 07:47:16

Zgadzam się z Monką. Skuteczność probiotyku zależy w dużym stopniu od jego regularnośći stosowania. Ja osobiście wolę się zabezpieczać przez cały czas i codziennie łykam jedna tableteczkę bez robienia przerwy. Należy pamiętać, że w czasie przyjmowania antybiotyków należy Lf pprzyjmować 1 godzinę przed lub 3 godziny po przyjęciu antybiotyków.

Autor: mona123 ()
Data: 23 sty 2011 - 18:50:38

Witam ,chciałabym się dowiedzieć jak długo mogę brać probiotyk? . Zakupiłam ostatnio laktiv-UP, jest rewelacyjny ,a kosztuje zaledwie 8zł!! Stosuje go od 4 dni,i objawy całkowicie ustąpiły ,ale przez pierwsze dwa dni zrobiłam sobie ścisłą dietę.

Data: 24 sty 2011 - 09:29:46

Proiotyki można brac stale. Laktiv up jest jednak przeznaczony na odbudowę mikroflory przewodu pokarmowego, więc bakterie kwasu mlekowego które zawiera nie mają zdolności kolonizowania pochwy. Pozdrawiamwinking smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.