Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Praca zdalna a depresja

Praca zdalna a depresja

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Zapalenie ciała jamistego
Autor: HAN ()
Data: 18 lis 2010 - 22:03:35

Witam.
Jestem tu "nowa". Czytam i czytam wszystkie rady i porady i sama postanowiłam tez napisać, Po raz pierwszy spotkałam się u siebie z takim rozpoznaniem: zapalenie ciała jamistego wargi mniejszej. ????? Jestem dojrzała kobieta i troche mnie to zdołowało. Lek Ginekolog przepisał mi Clindamicin 600 w tabl.(2x!) i masc Triderm. Czy do tego zestawu mogę sama dołożyć sobie probiotyk LaciBios femina lub Prolactiv jako osłonę?

Re: Zapalenie ciała jamistego
Autor: jolkaz ()
Data: 20 lis 2010 - 11:23:04

tak oczywiście ale jesli moglabym cos poradzic o wiele lepszy jest Gynolact lub Trivagin sama sprawdzilam ,bardziej sie oplaca w skladzie wiecej szczepow-poprostu sa lepsze .A stosowalam juz chyba wszystko.

Re: Zapalenie ciała jamistego
Data: 22 lis 2010 - 09:30:35

Proszę zapoznać się z probiotykami


Człowiek w sposób ciągły znajduje się w kontakcie ze środowiskiem zewnętrznym poprzez komórki nabłonkowe błon śluzowych oraz skórę, a proces ten jest konieczny dla zachowania procesów życiowych, z drugiej strony może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Powinniśmy mieć świadomość tego, że największe zagrożenie dla nas samych, nie jest zawarte w wizualnym zabrudzeniu, tylko w niewidocznych procesach powodowanych przez patogenne bakterie.
Dopóki jest utrzymana przewaga niechorobotwórczych bakterii w danym środowisku, nie ma możliwości rozwoju chorób i powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Podstawowe zalety produktów:

Działanie polegające na kompetencyjnym wypieraniu patogenów poprzez konkurencje o materię organiczną i wilgoć oraz rozbijając biofilm..
Preparaty wspomagają utrzymanie równowagi biologicznej w pomieszczeniach, zastępują tradycyjne środki dezynfekujące.
Niwelują rozwój chorobotwórczych bakterii, np. E-coli, Paciorkowca, Gronkowca.
Zapobiegają powstawaniu infekcji oraz wzmacniają odporność. Przyśpieszają gojenie ran i powstrzymują przed zainfekowaniem.
Działanie antystatyczne – zabezpiecza powierzchnię przed szybkim zabrudzeniem i ułatwia jej kolejne oczyszcnie.
Skuteczne oczyszczanie każdej powierzchni ze 100% gwarancją nie uszkodzenia jej.
Zdolność całkowitego zlikwidowania nieprzyjemnych zpachów pochodzenia naturalnego i przemysłowego. Po zastosowaniu produktów zapachy zostają całkowicie usunięte a nie tylko „przytłumione”.
Nieszkodliwe oddziaływanie na środowisko naturalne człowieka – środki CHRISAL ulegają całkowitemu naturalnemu rozkładowi (są biodegradalne).
Nie są toksyczne – nawet przy podgrzewaniu nie powodują żadnych uczuleń.
Są bezpieczne dla przyrody i człowieka – w tym dla oczu, płuc, skóry oraz odzieży.
Używanie, przechowywanie i transportowanie produktów nie wymaga stosowania żadnych środków ostrożności.
Usuwają przykre zapachy. Testy na materacach szpitalnych wykazały bardzo wysoką redukcję patogenów. Produkty są idealne do stosowaniu np. w opiece paliatywnej. Odpada konieczność stosowania dezynfekcji i zapobiegawczych antybiotyków.

PROBIOTYCZNE MYDŁO W PŁYNIE - produkt powoduje natychmiastowe zmniejszenie liczny bakterii chorobotwórczych i skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed rekolonizacją dłoni przez patogeny.
SPRAY DO STÓP I BUTÓW- spray ma doskonały wpływ na zapobieganie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów, obniżenie wilgotności i utworzenia korzystnej mikroflory.
PROBIOTYCZNA MGIEŁKA DO CIAŁA- daje poczucie lekkości i orzeźwienia a dzięki obecności probiotycznych bakterii utrzymuje równowagę mikrobiologiczną. Wykluczenie patogennych bakterii zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem potu.
PIP HIGIENA SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW - efekt czyszczący polega na działalności bakterii z rodzaju Bacillus, które pochłaniają brud i niszczą biofilm, dzięki czemy groźne dla zdrowia zanieczyszczenia gromadzące się na główce szczoteczki są eliminowane.
PIP PROBIOGEL- preparat wspomaga procesy regeneracyjne i tworzy probiotyczną barierę ochronną, jest wyjątkowo skuteczny przy pielęgnacji skóry z tendencją do takich dolegliwości jak: łuszczyca, grzybica, egzemy, skaleczenia, uszkodzenia naskórka.
STABILIZATOR MIKROFLORY - probiotyczny preparat na bazie żywych kultur bakterii ze specjalnymi dodatkami wspomagającymi do utrzymywania równowagi biologicznej.
PIP ALLERGI
PRZEDSIĘBIORSTWO DORADCZO – HANDLOWE KRZYSZTOF SOBIERAJ
ul.Suwalska 6b, Gajewo 11- 500 Giżycko
tel. (87) 429-17-96 ; 0-606-718-529
e-mail: pdhsobieraj@gmail.com

Re: Zapalenie ciała jamistego
Autor: kasia123 ()
Data: 22 lis 2010 - 14:59:19

Witam,

Tak możesz sobie do tego dołożyć lacibios femina. nawet powinnaś.

Re: Zapalenie ciała jamistego
Autor: ode6 ()
Data: 04 pa 2016 - 18:44:07

Dziewczyny jeżeli chcecie zadbać o swoją urodę to proponuję poczytać w sieci na ten temat, ja znalazłam ciekawy artykuł tutaj [twojauroda.com.pl]
i wiele się dowiedziałam.Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.