Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Praca zdalna a depresja

Praca zdalna a depresja

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
cała prawda smiling smiley
Autor: karolka1 ()
Data: 21 lip 2010 - 20:06:57

Mam juz tego serdecznie dosyć! przyglądam się tym wszsytkim wpisom na różnych wątkach i co mnie dziwi ! za każdym razem ta sama osoba w kazdym nowym wątku wypowiada się na temat zbawiennego wpływu Lacibios femina! O co chodzi, czyżby ta osoba, (Pani Kasiasmiling smiley miała z tego tytuły jakies profity! Mnie już nic nie zdziwi. Oosbiście założyłam nowy wątek na forum poświęconym grzybicy i równiez tylko Pani Kasia odpowiedziała mi , ze do tej pory byłam źle leczona i że oczywiście powinnam brać - uwaga co - Lacibios Femina !!!. Tak tak drogie panie, jakoś kazda z nas kupuje te drogie priobotykiz nadzieją, że przecież nam w końcu musi coś pomóc i ślepo wierzymy. Ale ja chyba zmienię zdanie, nie chcę się powtarzać, w swoim watku napisałam o zbawiennym wpływie odpowiedniej diety, sportu, więc osobiście pozostanę przy tym. Oczywiście każdy ma wolny wybór i ktoś móglby powidzieć w jakim celu wchodzę na forum i pytam się o poradę, jak i tak wiem swojesmiling smiley ale ja naprawdę szuakm ratunku, ale jak widzę te same wpisy tych samych osób to po prostu się załamuję. Równiez porady lekarskie maja dosyć podobny przebieg i shcemat leczenia. Ja się wycofuję, życzę Paniom sukcesów w znalezieniu odpowiedniego leku i zapomnieniu o tych przykrych dolegliwościach związanych z candidasmiling smiley

Re: cała prawda smiling smiley
Autor: kasia123 ()
Data: 22 lip 2010 - 14:25:15

Witam,

Niestety nie mam żadnych profitów z tego tytułu, chociaż polecając laciBios femina muszę chyba o tym pomyśleć i zgłosić się do firmy produkującej probiotyk hi hismiling smiley

Polecam lacibios femina, ponieważ moim zdaniem jest to bardzo dobry preparat. Kiedyś ciągle męczyłam się z infekcjami, a od kiedy stosuję probiotyk profilaktycznie nie miałam infekcji. To jest dla mnie zbawienie. Chcę zwyczjnie podzielić się moją opinią i powiedzieć o nim innym kobietom, które mają kłopoty z infekcjami. może wam też pomoże. Jest mi przykro, ze tak o mnie myślisz, no ale trudno.

Autor: ani77 ()
Data: 24 lip 2010 - 10:18:40

Ja przymykam na to oko, ale nie powiem śmieszy mnie kiedy ktoś piszę, że sszuka LEKU na gryzbki, a pani Kasia piszę, że najlepszy Lacibios Femina...

Ok, LF po wyleczeniu grzybka, ale co jeśli się go pozbyć nie daje rady???

Mimo wszystko lubię to forum i otrzymałam tu sporo cennych rad. LF również uważam za jeden z lepszych probiotyków ;-)

Autor: kasia123 ()
Data: 27 lip 2010 - 09:36:53

LaciBios femina nie jest lekiem. Powinno się go stosować dodatkowo podczas leczenia. Po leki należy się zgłaszać do lekarza, ponieważ nie ma skutecznych leków, które można kupić bez recepty. Ja piszę o Lacibios femina ponieważ to naprawdę jedyny skuteczny preparat jaki znam i jaki można zastosować samemu bez kontaktu z lekarzem.

Autor: jolkaz ()
Data: 27 lip 2010 - 11:40:31

zgadzm sie kazdy ma prawo do wyboru ... jesli kasi pasuje lacibios femina to trzeba t uszanowac ja np. polkecam GYNOLACT i to nie znaczy ze stoja za mna profity czy jestem przedstawicielem . NIE jestem zwykla kobieta ktora gtez ma problemy wcale nie mniejsze.... .
Dlatego dajmy innym dzielic sie spostrzeżeniami i dajmy innym polecac leki sprawdzone przeciez po co mamy sobie wciskac na sile cos innego bo akurat te dobre sa propagowane ... i polecane w wiekszym stopniu .BO POPROSTU SA DOBRE .Ja bardzo polecam gynolact jako zwykla kobieta .

Data: 09 wrz 2010 - 00:39:57

popieram Wasze zdanie-każdy ma prawo do swojego wyboru.Na każdego też każdy lek/preparat działa w inny sposób.U mnie walka z grzybicą od jakiegoś czasu wiąże sie z profilaktyką i ja bardzo cenię sobie lactovaginal, ewentualnie doustny provag.Ale zrozumiałam też ze walka z grzybicą nie zamyka sie na zastosowaniu jednorazowo leku i probiotyku, trzeba leczyć się kompleksowo(dieta, higiena, leki, probiotyki, metody naturalne).Pozdrawiam

Autor: koriena ()
Data: 17 gru 2019 - 09:05:54

JA stosuje różne, ponieważ sprawdzam sobie co na mnie działa najlepiej i póki co nie mam swojego ulubionego, ale fajnie , że powrzucalyście swoje najlepsze to będę mogła przetesotwać te , których jeszcze nie miałam okazji. A z innej beczki to szukałam ostatnio prezentu dla mamy na święta oraz przy okazji może dla moich sióstr co by za jednym zamachem mieć wszystko z głowy i trafiłam na stronę [www.ezebra.pl] , super zestawy moim zdaniem , a i ceny bardzo przestępne, ma ktoś może jakieś doświadczenie z tą stroną ? szukałam ostatnio dobrej drogerii internetowej, ponieważ moja stara ostatnio mnie nieco zawiodła i stwierdizłąm, że zobaczę jak to wygląda u konkurencji i powiem wam, że w sumie eezebra wypada dużo lepiej i chyba zostanę z nią na dłużej, bo i ceny lepsze i więcej promocji, często sobie sprawdzam i z tego co zauważyłam to nawet czasami 2 razy w tygodniu się pojawiają nowe promocje , co jest super jak ktoś poluje na jakiś konkretny produkt, ale chce go zlapać w mniejszej kwocie smiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.