Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Praca zdalna a depresja

Praca zdalna a depresja

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Trivagin ????
Autor: nitka ()
Data: 18 cze 2010 - 09:31:39

Czy któraś stosowała może ten probiotyk ?
Bo lekarz mi go przepisał hmmm
Trivagin reklamuje sie jako jedyny w Polsce probiotyk o tak dobrych szczepach bakterii :/ i jako nowej generacji :/
Czy faktycznie jest tak dobry ?

Re: Trivagin ????
Autor: kasia123 ()
Data: 18 cze 2010 - 13:03:12

Hej,

Wydaje mi się, że nie jest aż tak dobry. Też sie nim niedawno zainteresowałam i szukałam informacji na jego temat. Przypadkiem natknęłam się na plakat w aptece. Informacje na plakacie były sprzeczne z informacjami, które są podane na stronie internetowej. na ulotce/ plakacie trivaginu były podane inne szczepy bakterii niż podaje strona internetowa. To chyba mówi samo za siebie. Ludzie, którzy go wytwarzają sami nie wiedzą co w nim jestsmiling smiley To właśnie zniechęciło mnie do kupienia tego preparatu i zostałam nadal przy LaciBios femina.

W sumie to chyba już z niej nie zrezygnuję bo jest na prawdę bardzo skuteczna. I Tobie również ją polecam zamiast tego dziwnego trivaginu.

Autor: nitka ()
Data: 22 cze 2010 - 11:36:02

Zakupiłam go jednak bo miałam na recepcie i tak pisze na ulotce -

Składniki czynne w jednej kapsułce:
Jedna kapsułka zawiera 3 miliardy komórek bakterii kwasu mlekowego w nastepujacych proporciach: Lactobacillus rhamnosus GR-1 30% , Lactobacillus gasseri 30% , Lactobacillus fermentum 20% , Lactobacillus plantarum 20%.

Wiec nie wiem teraz :/ niby sa tu 3 miliardy komórek bakterii kwasu mlekowego , ale za to sa az 4 szczepy tych bakterii.

Data: 22 cze 2010 - 14:52:29

No, to tak jak ci pisałam, ze nie warto go kupować. Ja bałabym sie go przyjmować na twoim miejscu. Nie wiadomo co to tak naprawdę jest.

Autor: Bettina ()
Data: 23 cze 2010 - 11:50:47

Mi również Pani doktor przepisała i kupiłam, poczytałam - wydaje mi się ok. Bakterii ma więcej niż inne. Nie wiem co Was tak niepokoi - bakterie jak bakterie, a jak nowy produkt, to pewnie bardziej nowoczesny. Lacibios też brałam i było ok. Dla organizmu pewnie dobrze jak różne będą. Nie sądzę też żeby producent nie wiedział co sprzedaje - chyba by sobie na to nie pozwolił. Rozumiem, że forum Lacibios ma za zadanie promować swoje produkty, ale po co oczerniać inne??? Trochę mi się to nie podoba, myślałam że to uczciwe forum....

Autor: achutek ()
Data: 23 cze 2010 - 12:33:05

jestem w 6 miesiącu ciązy, mój lekarz ginekolog prowadzący ciążę też polecił mi trivagin.. nie mam zadnych obaw co do tego preparatu, tym bardziej że ginekolog zapisał go na recepcie... jak w ogóle mozna pisać ,że producent nie wie co w nim jest ????... czytając wypowiedzi KASI 123 mozna rzeczywiscie odnieść wrażenie o nieobiektyności tego forum...

Data: 30 cze 2010 - 08:51:22

Hej,

Piszę tylko o tym co zauważyłam. Myślałam, że mamy się tu dzielić naszymi spostrzeżeniami i pomagać sobie. A ja chcąć wam pomóc zostałam oskarżona o nieobiektywizm.

Autor: jolkaz ()
Data: 23 lis 2010 - 15:24:29

Zgadzam sie Trivagin i Gynolact - to najlepsze preparaty jakie stosowalam a stosowalam mnóstwo i tylko z nich jestem zadowolona i w skladzie i w dzialaniu niestety nie jestem za Lacibios bo tamte dzialaja lepiej i moge to powiedziec bo sprawdzilam .A le jedna sprawa dajmy sie dzielic innym naszymi spostrzeżeniami ja jestem tech.farm i np mowie to co wiem i sprawdzilam na sobie inni pewnie tez i maja do tego prawo nie oceniajmy ludzi bo my mamy inne zdanie moze kasi pasuje LF i to prywatne jej spostrzeżenie i chyba nie jest tak trudno zostawic swoje zdanie dla siebie i wysłuchać innym nie oskarżając ich o rozprowadzanie danego leku czy tez ze ona jednak poleca go a nie ten ktory wy macie.BO MA DO TEGO PELNE PRAWO -to jest forum na tym to polega.

Autor: monisia333 ()
Data: 17 kwi 2011 - 14:57:58

stosowałam ostatnio Trivagin też zapisała mi pani ginekolog i jestem jak najbardziej zadowolona,
pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.