Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Probiotyki
Autor: kasia123 ()
Data: 23 maj 2017 - 12:40:36

ja też używam lacibios Feminasmiling smiley a te pomadki golden rose to fajne są?

Autor: tama ()
Data: 01 lut 2018 - 09:20:14

Kilka informacji o tym jak działają probiotyki ginekologiczne możecie sobie poczytać na tej stronie:
[rodzinazdrowia.pl]

Zawierają kultury bakterii, które wchodzą w skład fizjologicznej flory pochwy. Są stosowane w ramach profilaktyki infekcji intymnych, a także już w momencie ich wystąpienia, aby łagodzić objawy i skrócić czas trwania zakażenia.Tak więc jeśli macie skłonności do zakażeń właśnie tych okolic to warto jest wybrać się do lekarza i poprosić o przypisanie włąsnie takiego środku.

Większość takich probiotyków mozna kupić bez recepty, tak wiec jeśli nie szykuje się Wam wizyta u ginekologa to warto jest sobie coś zamówic samodzielnie. A nie męczyć się.

Data: 28 lut 2018 - 11:03:03

tak, ja jestem jak najbardziej za. Probiotyki są wspaniałe. Ja mam sprawdzony i przebadany Lacibios Femina. Moim zdaniem najlepszy, bo działa dwukierunkowo i na przewód pokarmowy i na układ rozrodczy i moczowy. biorę profilaktycznie i nie pamiętam już kiedy miałam jakąś infekcję.

Data: 30 cze 2018 - 17:03:14

No właśnie słyszałam, że ludzie biorą probiotyki nie tylko przy antybiotykach osłonowo, ale też na co dzień, że dobrze to ogólnie działa na jelita. Właśnie dlatego jak robiłam zakupy w mojej ulubionej aptece internetowej, to zamowiłam od razu te [www.allecco.pl]. Co o nich sądzicie, mogą być?

Data: 18 lip 2018 - 08:03:10

myślę, ze warto brac probiotyki profilaktycznie. Acidolak jest całkiem ok. Polecam również LaciBios Femina, Osłonik, Estabiom Junior dla dzieci, Estabiom Pregna dla kobiet w ciaży (i nie tylko), Estabiom baby dla maluszków w kropelkach.

Autor: koriena ()
Data: 10 mar 2020 - 14:55:28

Moim zdaniem warto mieć sprawdzony probiotyk, taki któremu można bez obaw zaufać. Powiem wam, że długo szukałam dobrego probiotyku w kapsułkach, ale na szczęście udało mi się znaleźć odpowiedni. Mówię tutaj o [www.lakcid.pl] . Sprawuje się naprawdę dobrze. Jeżeli jesteście ciekawe szczegółów, to koniecznie wejdźcie na tę stronę internetową. Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje i ważne szczegóły. Myślę więc, że warto sprawdzić. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-03-23 14:54 przez koriena.

Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.