Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czy Polka leczy się sama?

Czy Polka leczy się sama?

5 niedocenianych ziół i przypraw, które warto wprowadzić do swojej kuchni

5 niedocenianych ziół i przypraw, które warto wprowadzić do swojej kuchni

Pięty jak kamienie. Jak walczyć ze zrogowaceniami?

Pięty jak kamienie. Jak walczyć ze zrogowaceniami?

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
czy lacibios f mozna stosować inaczej
Autor: Anik ()
Data: 25 cze 2009 - 18:22:32

Kochane forumowicz ki tak zaznajamiam się z treścią forum i skoro napisałyście ,ze patogeny przechodzą z odbytu, to może ta lacibios f tez zastosować doodbytniczo? ma to sens?Pytam bo na forum ener-med dr.Janus pediatra specjalizujący się wleczeniu grzybic ziołami i homeopatykami oraz aparatem mora sugeruje taką formę zastosowania czyli doustnie dopochwowo i co drugi dzień do odbytniczo . Twierdzi też ,że z patogenami rewelacyjne metody leczenia uzyskuje się po zabiegach aparatem mora super.

Re: czy lacibios f mozna stosować inaczej
Autor: agnieszkag ()
Data: 27 lip 2009 - 07:34:47

Witaj,
Skoro stosujesz LaciBos femina doustnie to Lactobaillusy i tak będą w odbycie (przejdę przez cały kład pokarmowy, dodatkowo kolonzując jelito) więc nie ma potrzeby dodakowo stosować doodbytniczo. Pozdrawiamsmiling smiley

Re: czy lacibios f mozna stosować inaczej
Autor: magda123 ()
Data: 13 mar 2010 - 14:34:29

witaj
po co czekac az minimalna ilość przejdzie z odbytu do pochwy - strasznie dziwna droga - A GDZIE HIGIENA KOBIETY???
lepiej jakis preparat dopochwowy z lactobacillusem, np Gynophilus kapsułki dopochwowe.
zdrówka

Re: czy lacibios f mozna stosować inaczej
Autor: kasia123 ()
Data: 31 mar 2010 - 19:59:44

Witam,
Bakterie lactobacillus się namnażają, więc ich ilość nie jest minimalna. A jeżeli chodzi o drogę to jest naturalna droga, a nie dziwna. tą samą drogą przedostają się do pochwy bakterie chorobotwórcze. Lepiej więc, aby przenosiły się dobre bakterie niż patogenysmiling smiley

Re: czy lacibios f mozna stosować inaczej
Data: 22 lis 2010 - 09:51:24

Proszę zapoznać się z zagadnieniem probiotyków. Nasze produkty są alternatywą dla agresywnych produktów leczniczych np. antybiotyków, innych środków zaradczych.

Człowiek w sposób ciągły znajduje się w kontakcie ze środowiskiem zewnętrznym poprzez komórki nabłonkowe błon śluzowych oraz skórę, a proces ten jest konieczny dla zachowania procesów życiowych, z drugiej strony może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Powinniśmy mieć świadomość tego, że największe zagrożenie dla nas samych, nie jest zawarte w wizualnym zabrudzeniu, tylko w niewidocznych procesach powodowanych przez patogenne bakterie.
Dopóki jest utrzymana przewaga niechorobotwórczych bakterii w danym środowisku, nie ma możliwości rozwoju chorób i powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Podstawowe zalety produktów:

Działanie polegające na kompetencyjnym wypieraniu patogenów poprzez konkurencje o materię organiczną i wilgoć oraz rozbijając biofilm..
Preparaty wspomagają utrzymanie równowagi biologicznej w pomieszczeniach, zastępują tradycyjne środki dezynfekujące.
Niwelują rozwój chorobotwórczych bakterii, np. E-coli, Paciorkowca, Gronkowca.
Zapobiegają powstawaniu infekcji oraz wzmacniają odporność. Przyśpieszają gojenie ran i powstrzymują przed zainfekowaniem.
Działanie antystatyczne – zabezpiecza powierzchnię przed szybkim zabrudzeniem i ułatwia jej kolejne oczyszcnie.
Skuteczne oczyszczanie każdej powierzchni ze 100% gwarancją nie uszkodzenia jej.
Zdolność całkowitego zlikwidowania nieprzyjemnych zpachów pochodzenia naturalnego i przemysłowego. Po zastosowaniu produktów zapachy zostają całkowicie usunięte a nie tylko „przytłumione”.
Nieszkodliwe oddziaływanie na środowisko naturalne człowieka – środki CHRISAL ulegają całkowitemu naturalnemu rozkładowi (są biodegradalne).
Nie są toksyczne – nawet przy podgrzewaniu nie powodują żadnych uczuleń.
Są bezpieczne dla przyrody i człowieka – w tym dla oczu, płuc, skóry oraz odzieży.
Używanie, przechowywanie i transportowanie produktów nie wymaga stosowania żadnych środków ostrożności.
Usuwają przykre zapachy. Testy na materacach szpitalnych wykazały bardzo wysoką redukcję patogenów. Produkty są idealne do stosowaniu np. w opiece paliatywnej. Odpada konieczność stosowania dezynfekcji i zapobiegawczych antybiotyków.PROBIOTYCZNE MYDŁO W PŁYNIE - produkt powoduje natychmiastowe zmniejszenie liczny bakterii chorobotwórczych i skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed rekolonizacją dłoni przez patogeny.
SPRAY DO STÓP I BUTÓW- spray ma doskonały wpływ na zapobieganie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów, obniżenie wilgotności i utworzenia korzystnej mikroflory.
PROBIOTYCZNA MGIEŁKA DO CIAŁA- daje poczucie lekkości i orzeźwienia a dzięki obecności probiotycznych bakterii utrzymuje równowagę mikrobiologiczną. Wykluczenie patogennych bakterii zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem potu.
PIP HIGIENA SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW - efekt czyszczący polega na działalności bakterii z rodzaju Bacillus, które pochłaniają brud i niszczą biofilm, dzięki czemy groźne dla zdrowia zanieczyszczenia gromadzące się na główce szczoteczki są eliminowane.
PIP PROBIOGEL- preparat wspomaga procesy regeneracyjne i tworzy probiotyczną barierę ochronną, jest wyjątkowo skuteczny przy pielęgnacji skóry z tendencją do takich dolegliwości jak: łuszczyca, grzybica, egzemy, skaleczenia, uszkodzenia naskórka.
STABILIZATOR MIKROFLORY - probiotyczny preparat na bazie żywych kultur bakterii ze specjalnymi dodatkami wspomagającymi do utrzymywania równowagi biologicznej.

PRZEDSIĘBIORSTWO DORADCZO – HANDLOWE KRZYSZTOF SOBIERAJ
ul.Suwalska 6b, Gajewo 11- 500 Giżycko
tel. (87) 429-17-96 0-606-718-529
e-mail: pdhsobieraj@gmail.comPrzykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.