Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Praca zdalna a depresja

Praca zdalna a depresja

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: nie mogę odbudować prawidłowej flory- Help
Data: 11 cze 2010 - 10:01:37

witam, odpisali mi ze oczywiście provag jako probioty doustny spełnia kryteria who, ale faktycznie nie ma o tym informacji na stronie-nie wiem może to norma dla probiotyków dlatego nie ma iformacji??

Autor: kasia123 ()
Data: 15 cze 2010 - 14:10:51

A co Ty tak bronisz tego provagu. Mój lekarz mówi, ze provag to nie jest probiotyk, bo nie spełnia podstawowych kryteriów dla probiotyków i firma, która go produkuje oszukuje kobiety.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-07-27 09:39 przez kasia123.

Autor: jolkaz ()
Data: 24 lip 2010 - 14:29:36

ja polecam GYNOLACT

Autor: Madzix ()
Data: 11 sie 2010 - 11:46:51

Ja polecam Probacti4 Enteric

Data: 12 sie 2010 - 20:39:36

a ja polecam serdeczne Gynolact -warto spróbować.

Autor: kasia123 ()
Data: 24 sie 2010 - 14:21:43

Ja poklecam Lacibios femina.

Autor: Huba ()
Data: 20 gru 2010 - 16:40:25

Ja lacibios femina nie polecam. Byłam kiedyś stałą czytelniczką tego forum, gdyż borykam się z infekcjami intymnymi. Po tak wspaniałych rekomendacjach postanowiłam go spróbować stosując w trakcie kuracji jak i po, jeszcze nie zdążyłam zużyć drugiego opakowania jak infekcja wróciła. Nigdy mi się nie przytrafiła taka sytuacja, jak stosowałam tradycyjny laktovaginal, który z resztą polecał mi lekarz, ale po buszowaniu po internecie postanowiłam sama poeksperymentować przede wszystkim dlatego, że doustne stosowanie jest zdecydowanie wygodniejsze i się sparzyłam. Na wymazach kontrolnych zwykle wychodzi mi nieliczna flora tych dobrych bakterii zarówno przed jak i po zastosowaniu lacibios femina, więc moim zdaniem ten probiotyk zupełnie nie działa. Podobnie było w sytuacjach gdy stosowałam femine by zapobiec infekcji, złapałam infekcje mimo to. Na temat provagu nie mam zdania bo nigdy go nie stosowałam. Teraz lekarz polecił mi multi gyn w żelu w celu odbudowania flory bakteryjnej. jeszcze nie zaczęłam stosować, ale zobaczymy czy pomoże. Zastanawiam się też nad wypróbowaniem FemiVaxin, który cenowo jest zbliżóny do lacibios femina, a w kuracji zapobiegającej na pewno wyjdzie taniej.

Data: 27 gru 2010 - 14:03:02

tak to prawda multigyn jest swietny nie dos ze odwawia ściółkę ,sluzowke to jeszcze nawilza wlasnie ja borykalam sie z dosc duzymi problemami ...
i naprawde stosowalam duzo lekow i mase probiotykow do czasu az nie zastosowalam kilku lekow byl to sad smileyGynolact,Trivagin,Multi-Gyn Actigel,i Vagisan z kwasem mlekowym czopki ktore sa zbawinne i zawsze powinny byc pod reka) i naprawde sa to swietne preparaty
jako osłonowe a multi-gyn i osłonowy ,odbudowujący jak i nawilżający

Data: 30 mar 2012 - 10:02:03

czesc Wamsmiling smiley
mam podobny problem;/ od ponad roku stosuje antykoncepcje hormonalna..w ogole czesto mialam stany zapalne pochwy itd..od kiedy stosuje trivagin(20kapsulek) jest w porzadku ale musze to robic raz w miesiacu..inaczej znowu nawraca infekcja -te wstretne bakterie beztlenowe sad smiley( moj organizm sam z siebie nie wytwarza bariery ochronnej sad smiley( chyba do onca zycia pozostaje mi faceszrowanie sie tymi probiotykami..ale mysle ze antykoncepcja ma tez na to wplyw..te hormony

Autor: peperonia ()
Data: 29 wrz 2012 - 13:51:26

może to problem przenoszenia infekcji z okolic odbytu, ja sama miałam przez to powracające infekcje zakładałam coś dopochwowo problem an chwile znikał a pozniej znów powtórka, przeczytałam gdzieś że w takiej sytuacji należy brać probiotyki doustnie i faktycznie zażywałam jakiś czas provag bakterie kwasu mlekowego doustne i rzeczywiście problem od jakiegos czasu mnie juz nie dotyczy, działają nie tylko na pokolice intymne ale i cały układ pokarmowy skutecznie uzupełniając florę bakteryjną

Data: 24 pa 2012 - 18:40:54

Moim zdaniem warto różne probiotyki wypróbować na sobie wtedy okaże się, który zadziała na nas najlepiej.

Data: 30 kwi 2015 - 02:26:46

Zdecydowanie warto wypróbować smiling smiley Sama najpierw stosowałam probiotyki dopochwowe, ale wypływały, brudziły bieliznę i to mnie bardzo denerwowało. Zaczęłam więc stosować doustnie lacibios femina i jest super smiling smiley Biocenozy pochwy się poprawiły i jak dotąd żadna infekcja intymna się nie przyplątała (łykam lacibios od roku), mimo że stosuję antykoncepcję hormonalną i chodzę na basen.

Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.