Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: nie mogę odbudować prawidłowej flory- Help
Data: 11 cze 2010 - 10:01:37

witam, odpisali mi ze oczywiście provag jako probioty doustny spełnia kryteria who, ale faktycznie nie ma o tym informacji na stronie-nie wiem może to norma dla probiotyków dlatego nie ma iformacji??

Autor: kasia123 ()
Data: 15 cze 2010 - 14:10:51

A co Ty tak bronisz tego provagu. Mój lekarz mówi, ze provag to nie jest probiotyk, bo nie spełnia podstawowych kryteriów dla probiotyków i firma, która go produkuje oszukuje kobiety.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-07-27 09:39 przez kasia123.

Autor: jolkaz ()
Data: 24 lip 2010 - 14:29:36

ja polecam GYNOLACT

Autor: Madzix ()
Data: 11 sie 2010 - 11:46:51

Ja polecam Probacti4 Enteric

Data: 12 sie 2010 - 20:39:36

a ja polecam serdeczne Gynolact -warto spróbować.

Autor: kasia123 ()
Data: 24 sie 2010 - 14:21:43

Ja poklecam Lacibios femina.

Autor: Huba ()
Data: 20 gru 2010 - 16:40:25

Ja lacibios femina nie polecam. Byłam kiedyś stałą czytelniczką tego forum, gdyż borykam się z infekcjami intymnymi. Po tak wspaniałych rekomendacjach postanowiłam go spróbować stosując w trakcie kuracji jak i po, jeszcze nie zdążyłam zużyć drugiego opakowania jak infekcja wróciła. Nigdy mi się nie przytrafiła taka sytuacja, jak stosowałam tradycyjny laktovaginal, który z resztą polecał mi lekarz, ale po buszowaniu po internecie postanowiłam sama poeksperymentować przede wszystkim dlatego, że doustne stosowanie jest zdecydowanie wygodniejsze i się sparzyłam. Na wymazach kontrolnych zwykle wychodzi mi nieliczna flora tych dobrych bakterii zarówno przed jak i po zastosowaniu lacibios femina, więc moim zdaniem ten probiotyk zupełnie nie działa. Podobnie było w sytuacjach gdy stosowałam femine by zapobiec infekcji, złapałam infekcje mimo to. Na temat provagu nie mam zdania bo nigdy go nie stosowałam. Teraz lekarz polecił mi multi gyn w żelu w celu odbudowania flory bakteryjnej. jeszcze nie zaczęłam stosować, ale zobaczymy czy pomoże. Zastanawiam się też nad wypróbowaniem FemiVaxin, który cenowo jest zbliżóny do lacibios femina, a w kuracji zapobiegającej na pewno wyjdzie taniej.

Data: 27 gru 2010 - 14:03:02

tak to prawda multigyn jest swietny nie dos ze odwawia ściółkę ,sluzowke to jeszcze nawilza wlasnie ja borykalam sie z dosc duzymi problemami ...
i naprawde stosowalam duzo lekow i mase probiotykow do czasu az nie zastosowalam kilku lekow byl to sad smileyGynolact,Trivagin,Multi-Gyn Actigel,i Vagisan z kwasem mlekowym czopki ktore sa zbawinne i zawsze powinny byc pod reka) i naprawde sa to swietne preparaty
jako osłonowe a multi-gyn i osłonowy ,odbudowujący jak i nawilżający

Data: 30 mar 2012 - 10:02:03

czesc Wamsmiling smiley
mam podobny problem;/ od ponad roku stosuje antykoncepcje hormonalna..w ogole czesto mialam stany zapalne pochwy itd..od kiedy stosuje trivagin(20kapsulek) jest w porzadku ale musze to robic raz w miesiacu..inaczej znowu nawraca infekcja -te wstretne bakterie beztlenowe sad smiley( moj organizm sam z siebie nie wytwarza bariery ochronnej sad smiley( chyba do onca zycia pozostaje mi faceszrowanie sie tymi probiotykami..ale mysle ze antykoncepcja ma tez na to wplyw..te hormony

Autor: peperonia ()
Data: 29 wrz 2012 - 13:51:26

może to problem przenoszenia infekcji z okolic odbytu, ja sama miałam przez to powracające infekcje zakładałam coś dopochwowo problem an chwile znikał a pozniej znów powtórka, przeczytałam gdzieś że w takiej sytuacji należy brać probiotyki doustnie i faktycznie zażywałam jakiś czas provag bakterie kwasu mlekowego doustne i rzeczywiście problem od jakiegos czasu mnie juz nie dotyczy, działają nie tylko na pokolice intymne ale i cały układ pokarmowy skutecznie uzupełniając florę bakteryjną

Data: 24 pa 2012 - 18:40:54

Moim zdaniem warto różne probiotyki wypróbować na sobie wtedy okaże się, który zadziała na nas najlepiej.

Data: 30 kwi 2015 - 02:26:46

Zdecydowanie warto wypróbować smiling smiley Sama najpierw stosowałam probiotyki dopochwowe, ale wypływały, brudziły bieliznę i to mnie bardzo denerwowało. Zaczęłam więc stosować doustnie lacibios femina i jest super smiling smiley Biocenozy pochwy się poprawiły i jak dotąd żadna infekcja intymna się nie przyplątała (łykam lacibios od roku), mimo że stosuję antykoncepcję hormonalną i chodzę na basen.

Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.