Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Czy probiotyki mogą zwalczać depresję?

Praca zdalna a depresja

Praca zdalna a depresja

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Energetyki – dlaczego są niebezpieczne?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

Bergamotka – czym jest i jak ją stosować?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
czy pomoże?
Autor: pauliii ()
Data: 04 maj 2009 - 19:16:20

Mam dwa pytania:
-czy lacibios femina powinno pomóc na brzydki zapach? prócz tego nic mi nie dolega ani nie mam żadnych upławów, swędzenia czy pieczenia.
-przez ile powinno się zażywać? wiem że 1 dziennie ale czy przez miesiąc czy przez 10 dni(aż się skończą).?

Re: czy pomoże?
Autor: agnieszkag ()
Data: 05 maj 2009 - 07:38:39

Witaj,
Jeśli swędzenie jest spowodowane infekcją (grzybiczą lub bakteryjną) to sam laciBios femina nie pomoże, jeśli to infekcja to potrzebujesz leków (p/grzybiczych lub antybiotyków). LaciBios femina wspomoże leczenie, przyczyni się do odbudowania pozytywnej mikroflory pochwy, zapobiegnie nawrotom, ale nie jest lekiem. Możesz spróbować maść Clotrimazolum na srom - złagodzi swędzenie, tantum rosa (proszek do sporządzania roztworu do przemywania krocza - działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo) i laciBios femina - jeśli po 7-10 dniach objawy nie ustapia to zgłos sie do lekarza. laciBios femina stosuj koniecznie w czasie leczenia i 14-20 dni po leczeniu. Później profilaktycznie 1-2 opakowania w miesiącu. Pozdrawiamwinking smiley

Autor: pauliii ()
Data: 05 maj 2009 - 11:09:10

ja napisalam że mnie nic nie swędzi tylko mam brzydki zapach. nic innego.

Autor: agnieszkag ()
Data: 06 maj 2009 - 09:50:26

Brzydki zapach to też objaw infekcji (prawdopodobnie bakteryjnej), zgłoś sie do lekarza. Pozdrawiamsmiling smiley

Autor: Kurkabela ()
Data: 28 pa 2019 - 17:03:43

Zanim zaczniesz coś brać idź lepiej do lekarza. To na prawdę nie boli, a zapewni Tobie bezpieczeństwo i komfort.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.