Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
uciazliwy swiad pochwy
Autor: noboco ()
Data: 06 lis 2014 - 13:56:51

Od ok. Roku mam dokuczliwy swiad pochwy. Nie moge chodzic, siedziec a najgozej jest die wykompac. Bylam u kilku ginekologoe. Przepisywali masci , tabletki i nic nadal swedzi. POMOCY :-(

Re: uciazliwy swiad pochwy
Autor: marcelina ()
Data: 12 lis 2014 - 21:02:16

wiesz, to wszystko nie wygląda zbyt dobrze, radziłabym udać się do dobrego ginekologa i to jak najszybciej. Rok czasu to bardzo długo...czy nikt ci nie zlecił ci odpowiednich badań?

Data: 21 lis 2014 - 13:03:10

Może to uczulenie na proszek do prania?? Spróbuj prać bieliznę w płatkach mydlanych, rok to nie tragedia ja leczyłam się 3 lata. Zrób sobie posiew z pochwy, nie musisz mieć skierowania od lekarza. Wtedy wszystko się okaże, jeśli będzie infekcja to trzeba ją wyleczyć i dodatkowo przez dłuższy czas stosować probiotyki np. dopochwowy invag, wzmocniona mikroflora stanowi naturalną barierę ochronną przed patogenami. Myślę że też powinnaś zrezygnować z cukru ( słodycze, słodkie napoje itp.)

Autor: WoalowaH ()
Data: 29 kwi 2015 - 23:26:50

U mnie szczególnie dokuczliwe swędzenie występowało podczas grzybicy pochwy i choć już dawno wyleczyłam wszelkie infekcje intymne to czasem po basenie albo po długim chodzeniu w obcisłych spodniach lekkie swędzenie jeszcze się pojawia. Ale od 3 miesięcy stosuję żel lacibios femina, który szybko łagodzi i koi wszelkie dolegliwości. A przy tym daje mi ochronę przeciwbakteryjną, przeciwgrzybiczą i przeciwpierwotniakową.

Autor: malagosia ()
Data: 17 lip 2015 - 14:17:36

Być może masz alergię... Może to być alergia na proszek do prania bądź tkaninę, z której jest zrobiona twoja bielizna. Może być to też wina płynu do płukania, który nie wypłukuje się dobrze z bielizny - lepiej by było z niego zrezygnować i w pralce ustawić dodatkowe płukanie.

Data: 12 sie 2015 - 20:20:09

Uciążliwy swiąd pochwy i okolic intymnych to objaw infekcji. Może temu towarzyszyć także pieczenie i/lub białe upławy. Przyczynami infekcji są bakterie lub grzyby lub to i to smiling smiley Ja złapałąm taką okropną infekcje po pływalni - najpierw aptekarka poleciła mi jakąś maść ale nic nie pomogła więc poszłąm do ginekologa i on zalecił mi stosowanie globulek - rano i wieczorem przez okres 2 tygodni. Lek nazywał się Vagical. Ginekolog powiedział, że gdbym kiedykowiek w przyszłości miałą jeszcze takie objawy spokojnie mogę go zastosować (jest dostępny bez recepty) bo działą i na bakterie i grzyby. Od tego czasu mam Vagical w swojej domowej apteczce bo bardzo lubię pływć i nie mam zamiaru z tego rezygnować a cierpieć też nie zaierzam smiling smiley Polecam i pozdrawiam! smiling smiley

Data: 12 sie 2015 - 20:20:09

Uciążliwy swiąd pochwy i okolic intymnych to objaw infekcji. Może temu towarzyszyć także pieczenie i/lub białe upławy. Przyczynami infekcji są bakterie lub grzyby lub to i to smiling smiley Ja złapałąm taką okropną infekcje po pływalni - najpierw aptekarka poleciła mi jakąś maść ale nic nie pomogła więc poszłąm do ginekologa i on zalecił mi stosowanie globulek - rano i wieczorem przez okres 2 tygodni. Lek nazywał się Vagical. Ginekolog powiedział, że gdbym kiedykowiek w przyszłości miałą jeszcze takie objawy spokojnie mogę go zastosować (jest dostępny bez recepty) bo działą i na bakterie i grzyby. Od tego czasu mam Vagical w swojej domowej apteczce bo bardzo lubię pływć i nie mam zamiaru z tego rezygnować a cierpieć też nie zaierzam smiling smiley Polecam i pozdrawiam! smiling smiley

Autor: Renka92 ()
Data: 16 pa 2015 - 00:17:10

To może być uczulenie na proszek a może nosisz bieliznę ze złego materiału? Zmień na dobrej jakości oddychającą, może to coś da

Autor: czitoZs ()
Data: 11 sty 2021 - 18:47:39

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą. Widać, że jak najbardziej zna się na rzeczy i wie co mówi
----------------------------------------------------
[galter.pl]

Autor: esklar92 ()
Data: 25 maj 2021 - 16:50:38

Uważam, że powinnaś udać się do ginekologa...
------------------------------------------------
[pureventfilters.eu]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.