Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Problemy skórne Polek – RAPORT

Problemy skórne Polek – RAPORT

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Szczaw – dlaczego warto go spożywać?

Problemy ze snem w depresji

Problemy ze snem w depresji

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

Kwas glikolowy na skórę twarzy: działanie

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
uciazliwy swiad pochwy
Autor: noboco ()
Data: 06 lis 2014 - 13:56:51

Od ok. Roku mam dokuczliwy swiad pochwy. Nie moge chodzic, siedziec a najgozej jest die wykompac. Bylam u kilku ginekologoe. Przepisywali masci , tabletki i nic nadal swedzi. POMOCY :-(

Re: uciazliwy swiad pochwy
Autor: marcelina ()
Data: 12 lis 2014 - 21:02:16

wiesz, to wszystko nie wygląda zbyt dobrze, radziłabym udać się do dobrego ginekologa i to jak najszybciej. Rok czasu to bardzo długo...czy nikt ci nie zlecił ci odpowiednich badań?

Data: 21 lis 2014 - 13:03:10

Może to uczulenie na proszek do prania?? Spróbuj prać bieliznę w płatkach mydlanych, rok to nie tragedia ja leczyłam się 3 lata. Zrób sobie posiew z pochwy, nie musisz mieć skierowania od lekarza. Wtedy wszystko się okaże, jeśli będzie infekcja to trzeba ją wyleczyć i dodatkowo przez dłuższy czas stosować probiotyki np. dopochwowy invag, wzmocniona mikroflora stanowi naturalną barierę ochronną przed patogenami. Myślę że też powinnaś zrezygnować z cukru ( słodycze, słodkie napoje itp.)

Autor: WoalowaH ()
Data: 29 kwi 2015 - 23:26:50

U mnie szczególnie dokuczliwe swędzenie występowało podczas grzybicy pochwy i choć już dawno wyleczyłam wszelkie infekcje intymne to czasem po basenie albo po długim chodzeniu w obcisłych spodniach lekkie swędzenie jeszcze się pojawia. Ale od 3 miesięcy stosuję żel lacibios femina, który szybko łagodzi i koi wszelkie dolegliwości. A przy tym daje mi ochronę przeciwbakteryjną, przeciwgrzybiczą i przeciwpierwotniakową.

Autor: malagosia ()
Data: 17 lip 2015 - 14:17:36

Być może masz alergię... Może to być alergia na proszek do prania bądź tkaninę, z której jest zrobiona twoja bielizna. Może być to też wina płynu do płukania, który nie wypłukuje się dobrze z bielizny - lepiej by było z niego zrezygnować i w pralce ustawić dodatkowe płukanie.

Data: 12 sie 2015 - 20:20:09

Uciążliwy swiąd pochwy i okolic intymnych to objaw infekcji. Może temu towarzyszyć także pieczenie i/lub białe upławy. Przyczynami infekcji są bakterie lub grzyby lub to i to smiling smiley Ja złapałąm taką okropną infekcje po pływalni - najpierw aptekarka poleciła mi jakąś maść ale nic nie pomogła więc poszłąm do ginekologa i on zalecił mi stosowanie globulek - rano i wieczorem przez okres 2 tygodni. Lek nazywał się Vagical. Ginekolog powiedział, że gdbym kiedykowiek w przyszłości miałą jeszcze takie objawy spokojnie mogę go zastosować (jest dostępny bez recepty) bo działą i na bakterie i grzyby. Od tego czasu mam Vagical w swojej domowej apteczce bo bardzo lubię pływć i nie mam zamiaru z tego rezygnować a cierpieć też nie zaierzam smiling smiley Polecam i pozdrawiam! smiling smiley

Data: 12 sie 2015 - 20:20:09

Uciążliwy swiąd pochwy i okolic intymnych to objaw infekcji. Może temu towarzyszyć także pieczenie i/lub białe upławy. Przyczynami infekcji są bakterie lub grzyby lub to i to smiling smiley Ja złapałąm taką okropną infekcje po pływalni - najpierw aptekarka poleciła mi jakąś maść ale nic nie pomogła więc poszłąm do ginekologa i on zalecił mi stosowanie globulek - rano i wieczorem przez okres 2 tygodni. Lek nazywał się Vagical. Ginekolog powiedział, że gdbym kiedykowiek w przyszłości miałą jeszcze takie objawy spokojnie mogę go zastosować (jest dostępny bez recepty) bo działą i na bakterie i grzyby. Od tego czasu mam Vagical w swojej domowej apteczce bo bardzo lubię pływć i nie mam zamiaru z tego rezygnować a cierpieć też nie zaierzam smiling smiley Polecam i pozdrawiam! smiling smiley

Autor: Renka92 ()
Data: 16 pa 2015 - 00:17:10

To może być uczulenie na proszek a może nosisz bieliznę ze złego materiału? Zmień na dobrej jakości oddychającą, może to coś da

Autor: czitoZs ()
Data: 11 sty 2021 - 18:47:39

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą. Widać, że jak najbardziej zna się na rzeczy i wie co mówi
----------------------------------------------------
[galter.pl]

Autor: esklar92 ()
Data: 25 maj 2021 - 16:50:38

Uważam, że powinnaś udać się do ginekologa...
------------------------------------------------
[pureventfilters.eu]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.