Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
brązowe plamienie
Autor: kamila21 ()
Data: 17 lip 2013 - 12:26:57

Mam problem 6 dni po zakończeniu miesiączki wystąpiło u mnie brązowe plamienie już 3 dzień bez zapachu nie mam przy tym żadnych innych objawów co to może być?

Re: brązowe plamienie
Autor: klitka ()
Data: 23 lip 2014 - 15:11:49

Na odległość ciężko to stwierdzić. Najlepiej jakbyś odwiedziła lekarza, który zleci odpowiednie badania i odpowie na twoje pytania. A obserwujesz jakieś dodatkowe objawy?

Re: brązowe plamienie
Data: 16 sty 2015 - 09:30:52

Cześć, często zdarza się, że brązowe plamienie jest plamieniem implantacyjnym o którym możesz poczytać tutaj: [www.biomedical.pl] - czasem brązowe plamienie pojawia się również zamiast ciąży. Jednak jeżeli jest to plamienie implantacyjne to często również oznacza ono ciążę. Także, przy pisaniu takich postów trzeba pamiętać, żeby pisać więcej szczegółów typu, czy był ostatni stosunek, a jeżeli tak, to warto też powiedzieć kiedy oraz czy w zabezpieczeniu. Warto również powiedzieć o cyklach, czy są regularne, czy też nie. Wiek także odgrywa stosunkową rolę, a także alkohol, papierosy i diety. Dzięki takim informacjom, zawsze ktoś będzie mógł barzdiej jakoś pomóc, coś poradzić a może nakierować ale trzeba pamiętać, żeby ostateczne decyzje podejmować podczas wizyty u lekarza lub za jego zgodą. Nigdy nie m,a co samej kombinować, warto zrobić badania i dokłądnie dowiedzieć się, co to jest. Nie bagatelizujmy ludzie żadnych niepokojących objawów!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.