Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Podejrzewasz, że masz depresję? Oto plan postępowania!

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

Bolą Cię nerki? Sprawdź, co powinnaś zrobić

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

5 naturalnych sposobów łagodzenia bólu

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

Postanowienia noworoczne Polek. Czy ich dotrzymujemy?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Bezlitosne upławy
Data: 13 kwi 2012 - 00:08:47

Witam, Panie doktorze miewam leiste upławy niekiedy z serowatą strukturą, o bardzo nieprzyjemnym zapachu, które czuć nawet jeśli jestem zabezpieczona wkładką. Od jakiegoś czasu nie miewam normalnego śluzu. w trakcie pierwszego dnia menstruacji wydzielina ma również nieprzyjemny zapach ( w porównaniu do tej kiedy było wszystko ok). Ostatni raz u lekarza byłam w grudniu, teraz również planuję, ale na wizytę muszę sporo poczekać. Miałam w tamtym czasie wykonywane USG które nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Chciałabym wiedzieć co może być prawdopodobną przyczyną tych nieznośnych upławów, jakie badania najlepiej wykonać ( refundowane przez NFZ) i jak się ustrzec przed ponownym ich nawrotem. Pozdrawiam

Re: Bezlitosne upławy
Autor: kasia123 ()
Data: 26 kwi 2012 - 08:23:22

Hej,

Najprawdopodobiej masz infekcję, całkiem możliwe, że jest to infekcja bakteryjno grzybicza. Powinnaś wybrać sie do lekarza, który zdiagnozuje twój problem. Zanim wybierzesz sie do lekarza mozesz sobie kupić doustny probiotyk ginekologiczny LaciBios fmeina i dostarczyć sobie dzieki temu dobrych bakterii kwasu mlekowego. Możesz również kupić bez recepty maść clotrimazolum.

Autor: katrina123 ()
Data: 19 wrz 2013 - 15:07:26

Też uważam, że musisz wybrać się do lekarza. Jeżeli jesteś z Warszawy to polecam dr Barana [medmemo.pl]

Data: 21 wrz 2013 - 17:50:26

Na Twoim miejscu zrobiłabym posiew z pochwy, wtedy będziesz miała jasność z czym masz do czynienia. Infekcje nie są mi obce ale wiem jak się przed nimi bronić, jeśli tylko poczuje jakiś dyskomfort, pieczenie, swędzenie aplikuje sobie dopochwowo probiotyk invag, który zawiera aż 3 szczepy bakterii kwasu mlekowego dzięki czemu zapobiega rozwojowi infekcji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.