Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Hipochondria i depresja – powiązania

Hipochondria i depresja – powiązania

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
wytrysk w pochwie
Data: 07 lip 2016 - 06:51:25

witam raz jeszcze.
Otóż ostatnie opakowanie tabletek microgynon 21 brałam bez żadnych błędów. Było to drugie opakowanie. Po zakończeniu krwawienie z odstawienia wystąpiło normalnie. Zrobiłam przepisową przerwę i w drugim dniu brania tabletek z trzeciego opakowania, czyli po przyjęciu drugiej tabletki kochałam się z facetem. Skończył w środku mnie. Dodam, że jeszcze rano tego dnia miałam ostatnie oznaki krwawienia z odstawienia.
Wiem, że chyba moje obawy są niepotrzebne, ale wolę się upewnić o ryzyko ciąży.
Dziękuję za odpowiedź.

Re: wytrysk w pochwie
Autor: kasia123 ()
Data: 07 lip 2016 - 07:46:43

Hej,

Twoje objawy są niepotzrebnesmiling smiley Tabltekki były przyjmowane prawidłowo więc nie masz sie czym martwić. Nawet w czasie przerwy od przyjmowania tabletek można uprawiać seks i nie tzrba sie dodatkowo zabezpieczać.

Autor: ode6 ()
Data: 06 pa 2016 - 20:58:05

Serdecznie polecam zaglądnąć na stronę: [www.beauty-info.pl] Jest to miejsce idealne dla osób, które chciałyby poznać sposoby na zdrowe i długie życie  Znajdziecie tam wiele interesujących ciekawostek! Naprawdę polecam!

Autor: Georgi ()
Data: 22 wrz 2021 - 16:34:57

Twoje obawy są naprawdę zdecydowanie niepotrzebne, ponieważ jeśli chodzi o tabletki to nie zrobiłaś moim zdaniem nic złego, też miałam wręcz identyczną sytuację z moim facetem, ale on nie mógł mnie niestety zbyt długo zaspokajać, ponieważ przedwczesny wytrysk był jego dużą bolączką - chcodził z tego powodu do lekarza. A musze powiedzieć, że dobrze, że Tobie się chce w ogóle podczas brania tabletek, bo libido u kobiet często jest dużo niższe podczas brania tabletek, tak też było w moim przypadku. Poniżej zamiesze Tobie najczęściej pojawiające się skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych to: bóle głowy; nudności; wahania nastrojów; stany depresyjne; zbieranie się wody w organizmie, zmiany skórne, np. trądziku; tkliwość piersi; braku ochoty na współżycie, czyli niskiego libido.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.