Zapraszamy na finał akcji BajkOLAndia 2016

Zapraszamy na finał akcji BajkOLAndia 2016

Już wkrótce Finał V edycji Bajkolandi. Nasz portal Zdrowieintymne.pl to jeden z patronów medialnych tego Wydarzenia. Zachęcamy i zapraszamy Was do Centrum Zdrowia Dziecka.  17 września będzie się tam wiele działo…  Między innymi rozliczne warsztaty, pokazy, licytacje, spotkania i wspólne zdjęcia ze znanymi. 

BajkOLAndia to akcja charytatywna, której pomysłodawczynią jest aktorka i bizneswoman Aleksandra Mikołajczyk. Maluchy z Centrum Zdrowia Dziecka wraz ze studentami PWSFTViT z Łodzi przygotowują występy teatralne, które będą wystawione podczas finału akcji. Na widowni zasiądą m.in. podopieczni Fundacji, ich opiekunowie, rodzice, krewni, ambasadorzy, gwiazdy oraz goście specjalni.

Misją BajkOLAndii jest pomoc tym, którzy pomocy tej potrzebują najbardziej.  Celem akcji jest zebranie środków na leczenie i rehabilitacje najmłodszych potrzebujących. 

5. jubileuszowa edycja BajkOLAndii odbędzie się 17 września 2016 roku o godzinie 11:00 w Centrum Zdrowia Dziecka. Możecie na bieżąco śledzić przygotowania do Wydarzenia na https://www.facebook.com/BajkOLAndia/?fref=ts

Choć finał V edycja BajkOLAndii jeszcze przed nami, to już za nami Loteria Fantowa, która była przedsmakiem atrakcji, jakie czekają na dzieci i gości 17 września w Centrum Zdrowia Dziecka. Losowanie fantów odbyło się w Szkole Argonaut 30 maja. Uśmiech najmłodszych był najlepszą nagrodą za każdą próbę dawania im powodów do radości.

Wzorem lat ubiegłych parterem loterii była ASA i LaciBios femina.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej loterii, a tym samym  przyczynili się do zebrania środków na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Dodaj komentarz