Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Mała ochota na seks – koniec problemu ze spadkiem libido!

Mała ochota na seks – koniec problemu ze spadkiem libido!

Zadbaj  o swoją kobiecość

Zadbaj o swoją kobiecość

Czynniki ryzyka infekcji intymnych – na co szczególnie zwrócić uwagę?

Czynniki ryzyka infekcji intymnych – na co szczególnie zwrócić uwagę?

Zadbaj o tarczycę

Zadbaj o tarczycę

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do wątku: Następny wątekNastępny
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Pytanie do lekarza. Dziwne uczucie ;-I
Autor: megan_22 (IP zapamiętane)
Data: 25 cze 2008 - 16:05:55

Od początku dni płodnych mam dziwną wydzieline i nie wiem czy to upławy czy poprostu śluz który wydobywa się w dniach płodnych. Mam uczucie mokrości i często uczucie wylewania sie wydzieliny na bielizne lub wkładke. Wydzielina jest bezbarwna czasami mleczno biała, wodnista i czasami bezwonna a czasami o lekkim dziwnym zapachu. Nie mam pojęcia co to może być. Czy to śluz czy upławy. Dodam ze byłam u lekarza i miałam robione badanie wraz z cytologią teraz czekam na wyniki. Zapomniałam wspomnieć lekarzowi o moich obawach co do wydzieliny. Czy możliwe zeby lekarz nie zauważył infekcji bądz wydzieliny podczas badania bo na końcu wizyty usłyszałam że wsyztsko jest w jak najlepszym porządku, brak infekcji, brak stanów zapalnych i narządy rodne prawidłowo ułozone.

Re: Pytanie do lekarza. Dziwne uczucie ;-I
Autor: agnieszkag (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2008 - 08:53:15

Witaj Megan,
Podczas wizyty kontrolnej lekarz na pewno zauwazyłby stan zapalny, czy infekcję. Zwiększona ilośc śluzu w dniach płodnych jest zupełnie naturalnym, fizjologicznym objawem, własnie w tych dniach występuje uczucie śliskości i mokrości. jeśli taka wydzielina pojawia sie tylo w czaie dni płodnych to z całą pewnościa jest to śluz płodny. Pozdrawiam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.