Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Hipochondria i depresja – powiązania

Hipochondria i depresja – powiązania

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Zdrowe odżywianie
Autor: ViolaPar ()
Data: 09 lut 2021 - 17:11:22

Jak się zapatrujecie na ten temat? Macie jakies sprawdzone sklepy ze zdrowa zywnoscia?

Re: Zdrowe odżywianie
Autor: kasia123 ()
Data: 12 lut 2021 - 08:15:51

Ciekawy temat. ViolaPar, a ty jaki masz sprawdzony sklep?

Autor: rolexik8 ()
Data: 16 lut 2021 - 14:49:17

Ja uważam, że zdrowe odżywianie to absolutna podstawa...
-----------------------------------------------------------------
biżuteria Sklep Elori.pl

Data: 17 lut 2021 - 13:15:54

rolexi8, masz absolutną rację.

Autor: WeronikaV ()
Data: 20 lut 2021 - 20:03:59

Zdrowe odżywianie to temat jaki coraz częściej jest poruszany w przestrzeni publicznej. Wielu ludzi narzeka na różnego rodzaju choroby cywilizacyjne jednak należy sobie zdać sprawę z czego one tak właściwie wynikają. Badania pokazują, że przyczyną takich dolegliwości jak otyłość czy cukrzyca jest zły tryb życia. Oprócz braku dużej ilości ruchu, brakuje także naturalnych źródeł podstawowych witamin i minerałów. Spójrzcie nawet jak wygląda pod tym kątem dieta młodzieży. Najpopularniejszymi przegryzkami są chipsy, a do popicia napój z niewyobrażalnie dużą ilością cukru. Zamiana nawyków żywieniowych nigdy nie jest prosta w praktyce, dlatego trzeba korzystać z metody małych kroków. Zacznijmy od przeanalizowania swojej diety pod kątem najbardziej szkodliwych dla nas produktów. Następnie znajdźmy ich alternatywę, jeśli chodzi o owoce to świetnie sprawdzają się figi suszone sklep - [www.delikatesyzdrowo.pl] oferujące wszystko czego potrzebuje nasz organizm. Z biegem czasu odczujemy znaczne polepszenie naszego samopoczucia smiling smiley

Data: 22 lut 2021 - 07:53:07

Hej,

Masz rację, zdrowe odżywianie i ruch to podstawa. Ja dodałabym do tego jeszcze stosowanie probiotyków, żeby wzmocnić mikroflorę jelit. Ja stosuję Estabiom, Multilac lub LaciBios femina. szczerze polecam.

Autor: dowcip ()
Data: 29 mar 2021 - 22:55:02

To może również dotyczyć suplementów, jakie stosujemy. Nie od dziś przecież wiadomo, że olejki konopne cbd [konopteka.pl] pomagają na zdrowie psychiczne. Więc na pewno dobrze jest je zażywać na co dzień.

Data: 07 lip 2021 - 07:59:30

Olejki CBD ostatnio stały się hitem sama jestem ciekawa czy rzeczywiście dobrze działają. czy ktoś stosował?

Autor: Gosiula ()
Data: 19 lip 2021 - 05:48:12

Jeśli chodzi o zdrowe odżywianie się, to u mnie świetnie sprawdza się catering dietetyczny. Zmawiam dania w firmie Dietering - [www.dietering.com] i jestem naprawdę zadowolona. Codziennie rano dostarczone posiłki pod drzwi, o nic nie muszę się martwi. Dania są smaczne, dobrze zbilansowanie, dopasowane do moich potrzeb. Dzięki temu mam mnóstwo energii, udaje mi się utrzymać wagę, nie podjadam w ciągu dnia. Firma jest znana i godna polecenia - działa w całej Polsce/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.