Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Hipochondria i depresja – powiązania

Hipochondria i depresja – powiązania

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Poronienia
Autor: ania41618 ()
Data: 01 mar 2020 - 20:02:19

Witam,mam 28 lat. Pierwszą ciąże straciłam w 8 tygodniu. 13 września miałam zabieg łyżeczkowania. Po kontroli gdy lekarz powiedział,że wszystko jest ok zaczeliśmy kolejne starania. W styczniu "udało się" niestety na wizycie okazało się,że pęcherzyk jest pusty. Nie ukrywam,że to bardzo ciężki okres w moim życiu.W pierwszej ciąży brałam tabletki Duphaston oraz prenatal uno. W styczniu jak test okazał się pozytywny również je brałam. Lekarz radził żeby odpuscic troche i dać sobie czasu. Odpusciłam....i ogromnym zaskoczeniem było dla mnie gdy w lutym spóźniał mi się okres (tydzień) nie nakrecając sie zrobiłam kilka testów.Były pozytywne. Moja radość byla ogromna nawet sobie tego nie wyobrażacie. Wizyta dopiero na 4 marca(żeby juz cokolwiek zobaczyć na USG) starałam sie bardzo uważac pamietając o poprzednich doświadczeniach. Brałam prenatal uno. Pewnego dnia w nocy dostałam bóli brzucha....juz wiedziałam,że coś jest nie tak sad smiley( rano dostałam plamienia. Odrazu poszłam na wizyte i niestety 5 tydzień...znów sie nie udało. Jestem załamana sad smiley(( 4 marca ide na kontrole czy wszystko sie dobrze oczysciło. Powiedzcie mi czy powinnam już wcześniej przyjmowac jakies tabletki które by mi pomogły w podtrzymaniu ciąży?

Re: Poronienia
Autor: kasia123 ()
Data: 09 mar 2020 - 09:33:02

Hej,

Rzeczywiście bardzo przykra sytuacja, współczuję Ci. Myślę, że jednak powinnaś poradzić się lekarza co robić, jakie suplementy czy leki brać, żeby utrzymać ciążę. Myślę, ze witaminy dla kobiet w ciąży, takie zawierające m.in. kwas foliowy i jod, a poza tym polecam probiotyki dla kobiet np. LaciBios Femina. Poza tym możliwe, że jednak musiałabyś stosować wspomagająco hormony na podtrzymanie ciaży, przynajmniej na początku, ale tu już musisz poradzić się swojego lekarza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.