Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Mocne plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych
Autor: Zośka221 ()
Data: 07 sie 2019 - 13:46:50

Witam,
Biorę tabletki Atywia od dwóch lat. Do tej pory było wszystko wporzadku, lecz od niedzieli mam plamienia które teraz przeszły w krwawienie jak podczas okresu. Miesiączkę powinnam dostać dopiero za tydzień, po skończeniu brania tabletek. Ginekolog powiedział na wizycie że mogę brać zamiast 1 tabletki to 2 do ustania krwawienia. I moje pytanie brzmi czy mam faktycznie brać teraz po 2 tabletki i czekać aż samo to minie czy lepiej zrobić przerwę i dać miesiączce minąć? Nie wiem co robić, zwłaszcza że szykuje mi się wyjazd na wakacje..

Re: Mocne plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych
Autor: kasia123 ()
Data: 08 sie 2019 - 11:16:27

ierz tak jak zalecil ci lekarza. Czasem w trakcie stosowania tabletek mogą wystąpić takie nieprzewidziane plamienia lub krwawienia.

Re: Mocne plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych
Autor: Dunia ()
Data: 02 lis 2019 - 12:05:16

ale ze jak po 2? od wielu lat biore tabletki, obecnie vines i pierwsze slysze by ginekolog polecila branie po dwie.. to nie jest witamina C ! jesli pojawia sie niekontrolowane plamienie to powinno sie porobic badania, moze to jakas infekcja czy cos..



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.