Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czas na magiczną innowację!

Czas na magiczną innowację!

Polka i ekologia – czy dbamy o środowisko?

Polka i ekologia – czy dbamy o środowisko?

Nowości z dietetycznego świata: czym jest dieta strefowa?

Nowości z dietetycznego świata: czym jest dieta strefowa?

Nałogi w depresji. Czy choroba prowadzi do alkoholizmu?

Nałogi w depresji. Czy choroba prowadzi do alkoholizmu?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Problemy z libido - Pomocy!
Autor: Aguśka ()
Data: 26 maj 2019 - 10:36:51

Cześć. Jak w temacie Mam od długiego czasu (około pół roku) problemy z libido. Praktycznie w ogóle nie mam ochoty na seks. Wcześniej 2-3 razy w tygodniu. Więc jak widać spory przeskok. Nie do końca wiem z czego to wynika. Wiek raczej odpada (mam 25 lat). Czytałam, że przyczyn może być wiele. Jedną z nich jest depresja. Ale z kolei nie zauważyłam żadnym objawów z nią związanych. Zaczęłam szukać rozwiązań. Zmieniłam dietę i prowadzę bardziej aktywny tryb życia. Szukam też jednak profesjonalnego rozwiązania. Mam pytanie. Czy korzystałyście z Femin Plus. Czy warto? Ma pozytywne recenzje: [porostwlosow.pl]

Re: Problemy z libido - Pomocy!
Autor: kasia123 ()
Data: 27 maj 2019 - 09:00:48

Hej,

Poproś lekarza o skierowanie na badania morfologię, TSH, możesz wykonać również badania poziomu witaminy D3.
A może zmieniłaś pracę na bardziej męczącą?
Jeżeli chodzi o suplementację ,to jak najbardziej polecam. Nie znam akurat tego produktu, ale widzę, że ma całkiem dobry skład.

Autor: Sylviaczek ()
Data: 04 lip 2019 - 21:02:26

Ja też bym się chciała dowiedzieć więcej o femin plus. Znalazłam takie wpisy [pillspot.pl] i zastanawiam się czy to wszystko prawda...

Autor: kasia123 ()
Data: 05 lip 2019 - 07:38:25

Hej,

Nie znam femin plus, ale mogę polecić inny super produkt- WIMIN good sex. To nowość na rynku i działa cudasmiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.