Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Raport: Jak ubiera się Polka? Czy lubi modę?

Raport: Jak ubiera się Polka? Czy lubi modę?

Mastektomia dla kobiet zagrożonych nowotworem piersi – czy wiesz, że od stycznia jest refundowana?

Mastektomia dla kobiet zagrożonych nowotworem piersi – czy wiesz, że od stycznia jest refundowana?

Depresja po śmierci bliskiej osoby – czym różni się od żałoby?

Depresja po śmierci bliskiej osoby – czym różni się od żałoby?

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Plaster evra
Data: 18 mar 2019 - 19:28:50

Witam,
Zaczęłam stosować plastry evra zgodnie z ulotką. Założyłam pierwszy plaster w pierwszy dzień miesiączki i zmieniałam przez 3 tyg. Po tym czasie powinno wystąpić krwawienie, jednak miesiączki nie mam. Dodam ze nie ma możliwości zajścia w ciąże. Od zawsze miałam problemy z nieregularnym miesiączkowaniem. Rok temu stosowalam te same plastry i zazwyczaj wszystko było jak w zegarku praktycznie żadnych opóźnień.
Co jeśli nie wystąpi krwawienie? Czy powinnam nakleić plaster w ten sam dzień w którym zawsze go naklejałam? Czy poczekać aż wystapi krwawienie i zacząć używać plastry na nowo?
Z góry dziękuje za odpowiedz

Re: Plaster evra
Autor: kasia123 ()
Data: 19 mar 2019 - 08:17:48

Nawet jeśli nie wystąpi krwawienie, to naklej plaster w ten dzień, który powinien być normalnie naklejony. Jeżeli odbywałaś stosunki, to przed naklejeniem zrób test ciążowy.
W początkowym okresie stosowania antykoncepcji hormonalnej mogą występować albo nieprzewidziane plamienia, krwawienia albo ich brak. Po około 3 cyklach powinno się unormować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.