Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Polka i prace domowe – RAPORT

Polka i prace domowe – RAPORT

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Puste jajo płodowe?
Autor: Olaa91 ()
Data: 13 mar 2019 - 11:20:14

Dzień dobry, byłam u ginekologa wg ostatniej miesiączki był to 6t5d ciązy, było widać pęcherzyk ciążowy (1,35cm) oraz ciałko zółte (0,40cm) jednak nie było echa zarodka, co troche zmartwiło mnie i lekarza... Czy w takim przypadku jest jeszcze szansa na zarodek ?
Dodam, że i jeden i drugi pęcherzyk był pięknie okrągły
Cykle mam średnio co 30-31 dni, jednak objawy ciążowe nie ustają, powiedzialabym nawet ze pomalutku ale się nasilają... nie wiem już co o tym myśleć, zwariuje do następnej wizyty
Ostatnią miesiączkę miałam 17 stycznia, a do zapłodnienia mogło dojść między 4-6 lutego

Re: Puste jajo płodowe?
Autor: kasia123 ()
Data: 13 mar 2019 - 12:02:58

Niestety musisz poczekać spokojnie do następnej wizyty. Na razie nie martw się na zapasa. Przy następnej wizycie może już być słyszalne piękne echo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.