Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i prace domowe – RAPORT

Polka i prace domowe – RAPORT

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
tabletki madinette a miesiączka
Data: 16 sty 2019 - 21:11:29

Witam, jestem na pierwszym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych Madinette, pierwszą tabletkę wzięłam z pierwszym dniem okresu, mam bardzo nieregularne miesiączki, ale jak już je mam trwają one max 7 dni. Obecnie jestem po 14 tabletce, a krwawienie nie ustaje. wiem, że jest to dość częste, ale się obawiam, że to już trwa za długo. Czy mam sie czym martwić? I czy jak skończe opakowanie, mam kolejne zacząc od razu bez względu na to że od końca miesiączki do pierwszej tabletki kolejnego opakowania będzie bardzo krótki okres czasu?
Bardzo dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.