Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

10 rzeczy, dzięki którym narodziny dziecka nie zagrożą waszemu związkowi.

10 rzeczy, dzięki którym narodziny dziecka nie zagrożą waszemu związkowi.

Ćwiczysz, odchudzasz się, a twój brzuch wciąż nie jest płaski? Oto 7 prawdopodobnych przyczyn.

Ćwiczysz, odchudzasz się, a twój brzuch wciąż nie jest płaski? Oto 7 prawdopodobnych przyczyn.

Maseczki do twarzy – przeczytaj, zanim kupisz!

Maseczki do twarzy – przeczytaj, zanim kupisz!

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
miesiączka po usunięciu polipa szyjki macicy
Autor: ackne ()
Data: 07 sty 2019 - 14:20:15

witam, 02.12.2018 dostałam normalnego okresu, mam 40 lat, tyłozgięcie macicy, miesiączki co 31-33 dni, 7-dniowe obfite i czasem ze skrzepami. Szóstego dnia cyklu krwawienie ustępowało ale pojawiły się duże skrzepy -powyżej 5 cm. Byłam w szpitalu, dożylnie exacyl, duża anemia. Wypisano mnie po zaleczeniu krwawienia, które nie ustąpiło jednak. Poszłam na wizytę prywatną. W USG wyszedł polip szyjki macicy, był to już 10 dc rosnący pęcherzyk czyli normalny cykl. Dostałam proverę i ewentualnie exacyl. Skrzepy nie ustępowały. Po dwóch dniach w 12 dc lekarz zdecydowała się na usunięcie polipa. Miałam też łyżeczkowanie szyjki. Skrzepy nie pojawiły się, dwa dni lekko plamiłam. Wszystkie leki odstawiłam oprócz żelaza i kwasu foliowego. 27.12.18 dostałam miesiączkę, przedwcześnie. Okres był łaskawszy, bez skrzepów, bez bólu. Trwał 7 dni, po czym do 9-go dnia plamiłam na brązowo. Dwa dni nie miałam już nic, tylko śluz przygotowujący się do owulacji. Dziś jest 12 dc i od rana znów krwawię. Nie wiem dlaczego. Czy skrzepy to była wina polipa? Czy krwawienie obecne to przedłużająca się miesiączka i źle działające hormony. Bardzo się boję, choć wyniki które mi pobrano-badano wycinek z endometrium, polipa, pozostałości po łyżeczkowaniu szyjki, oraz zrobiono mi cytologię płynną, wszystkie wyniki są dobre. konsultowałam je już z lekarzem. Przy polipie jest opis "z cechami obrzęku i przewlekłego zaostrzenia zapalenia". Obecnie nie mam żadnych leków oprócz żelaza i kwasu foliowego oraz letroxu (mam hashimoto). Bardzo proszę o jakąś pomoc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.