Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

10 rzeczy, dzięki którym narodziny dziecka nie zagrożą waszemu związkowi.

10 rzeczy, dzięki którym narodziny dziecka nie zagrożą waszemu związkowi.

Ćwiczysz, odchudzasz się, a twój brzuch wciąż nie jest płaski? Oto 7 prawdopodobnych przyczyn.

Ćwiczysz, odchudzasz się, a twój brzuch wciąż nie jest płaski? Oto 7 prawdopodobnych przyczyn.

Maseczki do twarzy – przeczytaj, zanim kupisz!

Maseczki do twarzy – przeczytaj, zanim kupisz!

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Pilna Pomoc. 12tydzien Ciazy
Data: 29 gru 2018 - 08:06:33

Witam jestem w pierwszej ciazy w 12tyg. Dzisiaj podczas delikatnej masturbacji zewnetrznej po orgazmie zauwazylam ciemne uplawy niby po chwili bylo juz ok poniewaz kolor wrocil do takiej bialo zoltawej mazi jaka mialam od paru tygodni. 20 grudnia bylam u lekarza i wszytko jest ok biore witaminy ciazowe oraz dodatkowo magnez. Czy mam sie czym martwic czy to raczej normalny objiaw. Dodam jeszcze ze 8 grudnia bylam w szpotalu z lekkim krwawieniem. Nie wspolzyje z chlopakiem poniewaz lekarz po wizycie w szpitalu zabronil do 14tyg. Codziennie mam uczucie wilgotnej pochy. Czasami zaboli mnie podbrzusze bo lewej lub prawej stronie. Licze na szybka odpowiedz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.