Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i depresja: RAPORT

Polka i depresja: RAPORT

10 błędów w pielęgnacji, które sprawią, że szybko będziesz wyglądała na 10 lat starszą

10 błędów w pielęgnacji, które sprawią, że szybko będziesz wyglądała na 10 lat starszą

Smog znów atakuje – jak się przed nim bronić?

Smog znów atakuje – jak się przed nim bronić?

Jak najdłużej zachować jędrność piersi?

Jak najdłużej zachować jędrność piersi?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Czy to ciąża
Data: 26 lis 2018 - 14:45:02

Witam
OM 21 pazdziernik. Współżycie - 6 listopad (17 dzien cyklu) i 16 listopad (27 dzien cyklu). Dzis 37 dzien cyklu (cykle max po30 dni) brak miesiaczki.
Dzis wykonalam bobo test strumieniowy zgodnie z instrukcja-pozytywny -druda kreska (T)-jasniejsza od I ale widoczna , różowa.Czy moge byc pewna ciąży? objawow brak poza tym ze brak okresu.Kiedy ew. moglo dojsc do zaplodnienia? bo mam problem czy wlasnie 17 dnia cyklu(15-17 dzien cyklu sluz typu plodnego bardzo ciagnacy) Od 17 dnia cyklu sucho i brak sluzu i czyli 27 dnia kiedy byl stosunek tez sucho bylo
Ktory bylby to tydzien ciazy ?bo nie wiem jak liczyc? yawning smileyd daty ostatniej miesiaczki? czy jakk?Botez nie wiem kiedy udac sie do lekarza aby bylo widac juz bijace serce.
Bardzo prosze o pomoc i dziekuje

Re: Czy to ciąża
Autor: kasia123 ()
Data: 05 gru 2018 - 14:31:33

Hej,

Tak, gratulacje jesteś w ciążysmiling smiley
Lekarz obliczy ci czas ciąży na podstawie specjalnego kalendarza. Przeważnie na podstawie ostatniej miesiączki. Potem określa się czas ciaży na podstawie usg i wielkości płodu.
Możesz iść już do lekarza, być może już będzie widać bijące sercesmiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.