Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Aidee
Autor: Asia198718 ()
Data: 18 lis 2018 - 18:47:15

Od 9 dni biorę tabletki aidee i strasznie źle się czuje i je odstawilam. Dodam że pierwsza tabletkę wzięłam w 1 dniu okresu. Czy coś mi grozi po odstawieniu i czy długo będę krwawić??

Re: Aidee
Autor: kasia123 ()
Data: 19 lis 2018 - 08:17:29

Nie, nic ci nie grozi. może ci się tylko rozregulować trochę cykl. Idź do lekarza, niech ci zmieni tabletki na inne.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.