Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Zaproszenie na Bieg CORIN onko-run

Zaproszenie na Bieg CORIN onko-run

Raport: Jak ubiera się Polka? Czy lubi modę?

Raport: Jak ubiera się Polka? Czy lubi modę?

Mastektomia dla kobiet zagrożonych nowotworem piersi – czy wiesz, że od stycznia jest refundowana?

Mastektomia dla kobiet zagrożonych nowotworem piersi – czy wiesz, że od stycznia jest refundowana?

Depresja po śmierci bliskiej osoby – czym różni się od żałoby?

Depresja po śmierci bliskiej osoby – czym różni się od żałoby?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Aidee
Autor: Asia198718 ()
Data: 18 lis 2018 - 18:47:15

Od 9 dni biorę tabletki aidee i strasznie źle się czuje i je odstawilam. Dodam że pierwsza tabletkę wzięłam w 1 dniu okresu. Czy coś mi grozi po odstawieniu i czy długo będę krwawić??

Re: Aidee
Autor: kasia123 ()
Data: 19 lis 2018 - 08:17:29

Nie, nic ci nie grozi. może ci się tylko rozregulować trochę cykl. Idź do lekarza, niech ci zmieni tabletki na inne.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.