Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

10 rzeczy, dzięki którym narodziny dziecka nie zagrożą waszemu związkowi.

10 rzeczy, dzięki którym narodziny dziecka nie zagrożą waszemu związkowi.

Ćwiczysz, odchudzasz się, a twój brzuch wciąż nie jest płaski? Oto 7 prawdopodobnych przyczyn.

Ćwiczysz, odchudzasz się, a twój brzuch wciąż nie jest płaski? Oto 7 prawdopodobnych przyczyn.

Maseczki do twarzy – przeczytaj, zanim kupisz!

Maseczki do twarzy – przeczytaj, zanim kupisz!

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Pieczenie
Autor: Justyna93 ()
Data: 25 pa 2018 - 18:36:58

Zrobiłam dziś Test na ph pochwy poniewaz mam męczące objawy infekcji pochwy, po tym teście czuje straszny dyskomfort oraz pieczenie podczas oddawania moczu czy to zwykłe podrażnienie ? Dodam iz ten wacik był dosyć szorstki

Re: Pieczenie
Autor: kasia123 ()
Data: 26 pa 2018 - 08:28:38

Hej,

Być może to podrażnienie, a może objawy infekcji się nasiliły. Radzę pójść na wizytę do ginekologa. Polecam również stosowanie probiotyków.
Daję rerewlacyjne efekty, al konieczne jest długotrwałe stosowanie w celu przywrócenia właściwej mikroflory p[ochwy. Mogę polecić doustny probiotyk ginekologiczny Lacibios Femina, Estabiom Pregna (nie tylko dla kobiet w ciaży), do tego jest jest jeszcze seria kosmetyków g=do higieny intymnej Lacibios Femina- naturalne, o właściwym pH-rewelacja. A jeśli nie odbudujesz właściwej flory w pochwie, to nawet jeśli wyleczysz infekcję lekami, to i tak będzie powracać. Dlatego ważne jest stosowanie leków + dodatkowo probiotyk.

Autor: Dunia ()
Data: 11 lis 2018 - 15:20:49

Zgadzam się z przedmówczynią,że albo podrażniłaś bardziej swoja pochwę albo się objawy nasiliły. Ciekawa jestem tylko jak Ci to ph wyszło? Bo takie pieczenie i swędzenie może świadczyć o zmienionym ph w pochwie jak i zaburzeniach mikroflory. Zanim umówisz się na wizytę u ginekologa kup sobie w aptece globulki hydrovag z kwasem mlekowym i glikogenem żeby przywrócić pochwie jej naturalne środowisko i zabezpieczyć ją przed infekcją. Możesz też zmienić bieliznę na typowo bawełnianą tak żeby oddychała.

Autor: kasia123 ()
Data: 13 lis 2018 - 08:05:16

Nie znam hydrovagu, ale uzupełnienie mikroflory pochwy jest konieczne. Ja stosuje Lacibios Femina i mogę szczerze polecić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.