Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Jakie badania dla kobiet i mężczyzn po 50-tce?

Jakie badania dla kobiet i mężczyzn po 50-tce?

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

5 popularnych błędów podczas wakacyjnego opalania!

5 popularnych błędów podczas wakacyjnego opalania!

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Pieczenie
Autor: Justyna93 ()
Data: 25 pa 2018 - 18:36:58

Zrobiłam dziś Test na ph pochwy poniewaz mam męczące objawy infekcji pochwy, po tym teście czuje straszny dyskomfort oraz pieczenie podczas oddawania moczu czy to zwykłe podrażnienie ? Dodam iz ten wacik był dosyć szorstki

Re: Pieczenie
Autor: kasia123 ()
Data: 26 pa 2018 - 08:28:38

Hej,

Być może to podrażnienie, a może objawy infekcji się nasiliły. Radzę pójść na wizytę do ginekologa. Polecam również stosowanie probiotyków.
Daję rerewlacyjne efekty, al konieczne jest długotrwałe stosowanie w celu przywrócenia właściwej mikroflory p[ochwy. Mogę polecić doustny probiotyk ginekologiczny Lacibios Femina, Estabiom Pregna (nie tylko dla kobiet w ciaży), do tego jest jest jeszcze seria kosmetyków g=do higieny intymnej Lacibios Femina- naturalne, o właściwym pH-rewelacja. A jeśli nie odbudujesz właściwej flory w pochwie, to nawet jeśli wyleczysz infekcję lekami, to i tak będzie powracać. Dlatego ważne jest stosowanie leków + dodatkowo probiotyk.

Autor: Dunia ()
Data: 11 lis 2018 - 15:20:49

Zgadzam się z przedmówczynią,że albo podrażniłaś bardziej swoja pochwę albo się objawy nasiliły. Ciekawa jestem tylko jak Ci to ph wyszło? Bo takie pieczenie i swędzenie może świadczyć o zmienionym ph w pochwie jak i zaburzeniach mikroflory. Zanim umówisz się na wizytę u ginekologa kup sobie w aptece globulki hydrovag z kwasem mlekowym i glikogenem żeby przywrócić pochwie jej naturalne środowisko i zabezpieczyć ją przed infekcją. Możesz też zmienić bieliznę na typowo bawełnianą tak żeby oddychała.

Autor: kasia123 ()
Data: 13 lis 2018 - 08:05:16

Nie znam hydrovagu, ale uzupełnienie mikroflory pochwy jest konieczne. Ja stosuje Lacibios Femina i mogę szczerze polecić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.