Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Jak najdłużej zachować jędrność piersi?

Jak najdłużej zachować jędrność piersi?

Jakie badania dla kobiet i mężczyzn po 50-tce?

Jakie badania dla kobiet i mężczyzn po 50-tce?

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Czy ciąża jest możliwa?
Autor: Mariam ()
Data: 02 pa 2018 - 17:07:16

Witam. Mam pytanie co do ciąży - czy jest możliwa. Uprawiałam seks w zabezpieczeniu jeden dzień przed miesiączką, czyli w sumie gdy powinnam mieć dni niepłodne. Możliwe, że nieco spermy wyciekło z gumki, ale nie jest to pewne. Następnie okres spożniał się 5 dni, po 5 dniach pojawiło sie krwawienie, podobne do miesiączki, ale trwało trochę krócej i było go trochę mniej, bolało mnie również podbrzusze. Po tym krwawieniu podbrzusze dalej mnie bolało i czułam ukłucie w brzuchu. Zrobiłam test moczu - wyszedł negatywny. Po 1,5 tyg. dalej mocno bolało mnie podbrzusze aż dzisiaj dostałam chyba okresu? Krwawienie bardzo obfite z rana. Myślałam, że okres miałam wcześniej. Zrobilam dzis test, ale rowniez okazal sie negatywny. Ten stosunek mial miejsce 16 dni temu, wiec test raczej wykluczyl prawdopodobna ciaze. Czy jednak jest to mozliwe, ze zaszlam w ciaze? Byłam dziś u ginekologa, ale powiedział, że mam przyjść po okresie na badania.

Re: Czy ciąża jest możliwa?
Autor: kasia123 ()
Data: 15 pa 2018 - 07:41:18

Nie, ciąża nie jest mozliwa. Spokojnie, nie panikuj. Czy to był twój pierwszy stosunek?

Re: Czy ciąża jest możliwa?
Autor: Dunia ()
Data: 09 lis 2018 - 18:11:28

Podwojnie wykonany test ciazowy ktory wyszedl negatywny wyklucza ciąże. Jednak te dziwne krwawienia są niepokojące i to powinnas skonsultowac z lekarzem. Ja tez mialam takie akcje ale u mnie byly bardzo nieregularne cykle ktore udalo mi sie wyregulowac dzieki tabletkom vines (antykoncepcja). No i jednak gumki nie czarujmy sie nie są najwygodniejsza opcja zapobiegania ciazy bo jak sama widzisz mogą peknąć albo sie zsunac a potem niepotrzebny stres, nerwica a to z koleji moze wplywac na opoznienia miesiaczkowania itd.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.