Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

5 popularnych błędów podczas wakacyjnego opalania!

5 popularnych błędów podczas wakacyjnego opalania!

Czy można zajść w ciążę, gdy…? Rozwiewamy wątpliwości!

Czy można zajść w ciążę, gdy…? Rozwiewamy wątpliwości!

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Czy ciąża jest możliwa?
Autor: Mariam ()
Data: 02 pa 2018 - 17:07:16

Witam. Mam pytanie co do ciąży - czy jest możliwa. Uprawiałam seks w zabezpieczeniu jeden dzień przed miesiączką, czyli w sumie gdy powinnam mieć dni niepłodne. Możliwe, że nieco spermy wyciekło z gumki, ale nie jest to pewne. Następnie okres spożniał się 5 dni, po 5 dniach pojawiło sie krwawienie, podobne do miesiączki, ale trwało trochę krócej i było go trochę mniej, bolało mnie również podbrzusze. Po tym krwawieniu podbrzusze dalej mnie bolało i czułam ukłucie w brzuchu. Zrobiłam test moczu - wyszedł negatywny. Po 1,5 tyg. dalej mocno bolało mnie podbrzusze aż dzisiaj dostałam chyba okresu? Krwawienie bardzo obfite z rana. Myślałam, że okres miałam wcześniej. Zrobilam dzis test, ale rowniez okazal sie negatywny. Ten stosunek mial miejsce 16 dni temu, wiec test raczej wykluczyl prawdopodobna ciaze. Czy jednak jest to mozliwe, ze zaszlam w ciaze? Byłam dziś u ginekologa, ale powiedział, że mam przyjść po okresie na badania.

Re: Czy ciąża jest możliwa?
Autor: kasia123 ()
Data: 15 pa 2018 - 07:41:18

Nie, ciąża nie jest mozliwa. Spokojnie, nie panikuj. Czy to był twój pierwszy stosunek?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.