Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

5 popularnych błędów podczas wakacyjnego opalania!

5 popularnych błędów podczas wakacyjnego opalania!

Czy można zajść w ciążę, gdy…? Rozwiewamy wątpliwości!

Czy można zajść w ciążę, gdy…? Rozwiewamy wątpliwości!

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Cytologia
Data: 30 wrz 2018 - 01:22:36

Witam, mam bardzo ważne pytanie. Może zacznę od początku.. W 2016 zaszłam w ciążę. Badanie cytologi wykazało mi wtedy Cin III Hsil. Dostałam skierowanie do szpitala, ciąże poronilam w 10 tyg i nadal nie wiem jaki był tego powód. Gdy zgłosiłam się do szpitala z wynikiem cytologi, lekarz zlecił badanie kolposkopie, i potem zalecił pobranie wycinków wraz z wylyzeczkowaniem lamy macicy. Wynik histopatologiczny Cin I i zalecenie kontroli co pół roku. Pierwsza wizyta wynik Cin II, a po roku znowu Cin III Hsil. I znowu skierowanie na kolposkopie i znowu pobranie wycinków. Wynik histopatologiczny Cin II i zalecenie wykonania zabiegu konizacji szyjki macicy. I tu jest moje pytanie. Ponieważ nigdy nie rodziłam, nie mam dzieci a już teraz chciałabym mieć bo mam już 27 lat muszę już teraz zgłosić się na ten zabieg konizacji czy mogłabym z tym poczekać do momentu gdy urodzie swoje pierwsze dziecko. Proszę bardzo o odpowiedź, jestem strasznie zdesperowana bo wiem że po zabiegu konizacji jest problem z donoszeniem ciąży do końca.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-09-30 01:31 przez paulinakalczynska26.

Re: Cytologia
Autor: kasia123 ()
Data: 01 pa 2018 - 08:25:10

Hej,

Myślę, że powinnas porozmawiać ze swoim lekarzem i on doradzi Ci jakie będzie najlepsze rozwiązanie. Natomiast po konizacji nie ma problemów z zajściem w ciazę, z donoszeniem też nie powinno być problemów (ewentualnie pod sam koniec lekarz zaleca więcej leżećsmiling smiley)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.