Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Gynazol a plamienie
Autor: anulka93 ()
Data: 12 wrz 2018 - 13:40:01

Dzień dobry,

4 dni po zastosowaniu leku Gynazol dostałam jasnobrązowego plamienia. Czy jest normalna reakcja na lek?
Dodam, że za trzy dni mam zastosować kolejne opakowanie leku oraz, że kolejną wizytę u lekarza mam za tydzień.
Czy stosować drugie opakowanie leku?

Pozdrawiam

Re: Gynazol a plamienie
Autor: kasia123 ()
Data: 20 wrz 2018 - 14:22:41

Tak, stosuj.
Czasem podczas stosowania leków dopochwowych może wystąpić plamienie. Dodatkowo [polecam doustny probiotyk np. LaciBios Femina.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.