Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i prace domowe – RAPORT

Polka i prace domowe – RAPORT

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Gynazol a plamienie
Autor: anulka93 ()
Data: 12 wrz 2018 - 13:40:01

Dzień dobry,

4 dni po zastosowaniu leku Gynazol dostałam jasnobrązowego plamienia. Czy jest normalna reakcja na lek?
Dodam, że za trzy dni mam zastosować kolejne opakowanie leku oraz, że kolejną wizytę u lekarza mam za tydzień.
Czy stosować drugie opakowanie leku?

Pozdrawiam

Re: Gynazol a plamienie
Autor: kasia123 ()
Data: 20 wrz 2018 - 14:22:41

Tak, stosuj.
Czasem podczas stosowania leków dopochwowych może wystąpić plamienie. Dodatkowo [polecam doustny probiotyk np. LaciBios Femina.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.