Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Depresja w chorobie nowotworowej – dlaczego tak trudno ją rozpoznać?

Depresja w chorobie nowotworowej – dlaczego tak trudno ją rozpoznać?

Polka i działalność charytatywna – raport z badań

Polka i działalność charytatywna – raport z badań

Dieta w Hashimoto – jak jest, by czuć się dobrze?

Dieta w Hashimoto – jak jest, by czuć się dobrze?

Depresja u dzieci i młodzieży – jak ją rozpoznać?

Depresja u dzieci i młodzieży – jak ją rozpoznać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Ciąża a betanil forte 24 mg
Data: 18 lip 2018 - 09:32:09

Witam
Od 8 lipca biorę lek betanil forte 24 mg 2 x1 na szumy/piski uszne.Chciałabym starac sie o ciaze .Czy mozna ten lek przyjmowac w ciąży? Neurolog powiedziala ze w ciazy zadnych lekow nie mozna .A co byloby gdyby biorac lek opkazaloby sie ze jestem w ciaży?Czy to jakos bardzo moze zaszkodzic?Ew ile czasu trzeba odczekac od odstawienia aby sie starac o ciaże i aby nie zaszkodził?Tzn. ile czasu od odstawienia utrzymuje sie w organizmie?
Jeszcze jeno wybieram sie do fizjoterapeuty z wynikami rezonansow mozliwe ze to od k szyjnego stad moje pytanie .
Czy rehabilitacja jakakilwiek w ciazy jest bezpiecznanp laser biale swiatlo itp ? Wydaje mi sie ze lepiej unikacpromieniowania

Bardzo prosze o pomoc i dziekuje bardzo

Re: Ciąża a betanil forte 24 mg
Autor: kasia123 ()
Data: 18 lip 2018 - 10:02:15

W ciaży najlepiej nie stosować leków i nie wykonywać fizjoterapii, ale jeżeli jest taka konieczność to poradź się swojego lekarza i fizjoterapeuty. Z pewnoscią dobiorą ci leki lub zabiegi, kóre można wykonywać u kobiet w ciaży. Są również leki, kóre są bezpieczne dla płodu, także nie jest prawdą, ze nie wolno stosować żadnych leków.

Data: 19 lip 2018 - 09:20:12

Dzieki narazie w ciazy nie jestem ale planuję.
Jeszcze jedno ile ten lek-betaserc utrzymuje sie w organizmie po odstawieniu ? tak zeby bylo mozna bezpiecznie sie starac o ciaze?zapomnialam zapytac farmaceuty wczoraj

Data: 23 lip 2018 - 07:16:01

Nie wiem czy farmaceuta będzie wiedział, może będzie coś w ulotce. a jeśli nie, to najlepiej zadzwoń do producenta i zapytaj.

Data: 26 lip 2018 - 09:35:20

Nie ma w ulotce.
a moze masz jkies forum gdzie neurolog mogl b doradzuc

Data: 26 lip 2018 - 09:54:38

nie mam, ale najlepszym rozwiązaniem będzie zapytać producenta. na kartoniku masz na pewno adres, telefon. zadzwoń i zapytaj.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.