Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Pielęgnacja stóp latem

Pielęgnacja stóp latem

Efekt „jojo” – jak go uniknąć?

Efekt „jojo” – jak go uniknąć?

Choroby krążenia nie lubią upałów – jakie dolegliwości powinny cię zaniepokoić?

Choroby krążenia nie lubią upałów – jakie dolegliwości powinny cię zaniepokoić?

Woda z bergamotki i szałwii jako tonik

Woda z bergamotki i szałwii jako tonik

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Tabletki antykoncepcyjne a miesiaczka
Autor: Kasia1993 ()
Data: 17 cze 2018 - 01:33:15

Witam. Zaczne od tego ze w lutym urodzilam 3 dziecko. Od konca marca biore tabletki antykoncepcyjne. Przez dwa miesiace bralam regularnie tabletki. W czerwcu dnia 7 i 6 zapomnialam o tabletkach ale 8 wzielam normalnie i do dnia dzisiejszego biore regularnie. 9 czerwca (sobota) dostalam miesiaczki podkreslam ze byly upaly. Bole mialam jak przy miesiaczce planowej. Jak zawsze miesiaczka trwala 3-4 dni tak teraz do dnia dzisiejszego tj 17.06 mam plamienia. Dzisiaj mam wziasc ostatnia tabletke z opakowania. Planowo mam dostac miesiaczke w czwartek. Nie wiem co robic czy brac dalej tabletki czy zrobic tygodniowa przerwe jak zawsze. Podkreslam ze przy tych plamieniach nie mam buli. Z gory dziekuje za odpowiedz

Re: Tabletki antykoncepcyjne a miesiaczka
Autor: tama ()
Data: 19 cze 2018 - 12:42:27

Kochana nie powinnaś brać kolejnej tabletki jeśli 2 dni zapomniałaś ich przyjmowania. Wtedy skuteczność tabletek nie jest już taka dobra. Proponowalabym odstawić tabletki oraz zacząc przyjmowanie ich od pierwszej tabletki pierwszego dnia kolejnego krwawienia. Podejrzewam,ze teraz juz nie dostaniesz krwawienia, bo w koncu było tak jak piszesz 9 dnia czerwca.
Kilka informacji o kalendarzu miesiaczki znajduje się tutaj:
[miesiaczka.net.pl]

Oraz informacje w jaki sposób można ją rozregulować.

Re: Tabletki antykoncepcyjne a miesiaczka
Autor: kasia123 ()
Data: 25 cze 2018 - 07:43:36

Można było by zrobić przerwę lub brać tabletki bez przerwy, to nie ma znaczenia. Nie wiem tylko czy jeżeli 2 dni pod rząd zapomniałaś o tabletkach, to stosowałacś dodatkowe zabezpieczenie, bo ich skuteczność mogła być obniżona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.