Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

RAPORT: Polka i operacje plastyczne

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

Letnia „depresja” – gdy zamiast cieszyć się słońcem, czujesz się… coraz gorzej!

5 popularnych błędów podczas wakacyjnego opalania!

5 popularnych błędów podczas wakacyjnego opalania!

Czy można zajść w ciążę, gdy…? Rozwiewamy wątpliwości!

Czy można zajść w ciążę, gdy…? Rozwiewamy wątpliwości!

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Jakie jest prawdopodobienstwo zajścia w ciążę?
Autor: Julia9893 ()
Data: 02 lut 2018 - 17:50:42

Witam ! Uprawialam z chlopakim petting. Wytrysk byl na moim brzuchu, chwile ze sobą wtedy polezylismy,i wytarl mój brzuch ze spermy, po jakiś 3-4 minutach zrobił mi placówkę. Czy jest możliwość że mogę byc w ciąży?

Re: Jakie jest prawdopodobienstwo zajścia w ciążę?
Autor: Kamilaaa ()
Data: 02 lut 2018 - 18:52:03

Witam,
Mam pytanie dotyczące możliwości zajścia w ciążę, a mianowicie okres spóźnia mi się już 14 dni, gdzie przeważnie był on regularny, A jak się spóźnial to maksymalnie 4 dni. Mój cykl trwa od 30-32 dni. Wykonywałam dwukrotnie test ciążowy w poniedziałek i wtorek czyli 10 dni od spodziewanego okresu I wyszedł negatywny. Było to również 10 dni od ostatniego stosunku. Zaznaczam, że zawsze stosujemy prezerwatywę, ale ostatnio i jeszcze 15 stycznia początkowo nie użylismy prezerwatywy. Z racji tego, że bardzo się bałam możliwości zajścia w ciążę nie doszło nawet do stosunku przerywanego, ponieważ to było zaledwie kilka ruchów. Poza wrażliwością i delikatnym bólem piersi nie mam żadnych objawów. Od kilku dni bardzo się stresuje, że może być to ciąża. Dzisiaj zauważyłam, że w momencie przyduszenia brodawki wydziela się z nich przezroczysty płyn, Ale to w minimalnych ilościach. I nie wiem, czy spowodowane jest to możliwą ciąża, czy właśnie ogromnym stresem przed ciążą. Chciałam zapytać jaka jest możliwość, że właśnie jestem w ciąży?

Autor: anabeka ()
Data: 04 lut 2018 - 10:52:53

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą, dlatego że cykle zwłaszcza przy nieregularnych miesiączkach mogą być różne, też miałam ten sam problem, nie miałam szans na wyliczenie dokładne dni płodnych a gumkom nie ufam dlatego zdecydowałam się na tabletki i ginekolog wypisała mi belarę.

Autor: kasia123 ()
Data: 05 lut 2018 - 12:10:44

Jula,

Raczej nie ma możliwości, żebyś zaszła w ciażę, ale następnym razem niech chłopak umyje ręcesmiling smiley Po co się stresowaćsmiling smiley

Autor: Rav85 ()
Data: 08 kwi 2018 - 12:55:30

Dzień dobry.
8.04 odbyłem stosunek z partnerką.
Stosunek był bardzo krótki ale była pełna penetracja. Nie doszło natomiast do wytrysku nasienia bezpośrednio do pochwy.
Do pochwy dostał się natomiast preejakulat.
Partnerce dodatkowo 4.08 skończyła się miesiączka a od 1.04 nie bierze tabletek antykoncepcyjnych.
Moje pytanie brzmi jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tej sytuacji?

Data: 09 kwi 2018 - 08:03:38

Prawdopodobieństo jest raczej znikome. Partnerka nie miała wtedy dni płodnych.

Data: 09 kwi 2018 - 12:27:35

Dodatkowo wzięła tabletkę po. Jakieś 15 godzin później

Data: 09 kwi 2018 - 12:30:12

Myślę, ze niepotrzebnie brała tabletkę "po". Na przyszłość uważajciesmiling smiley

Data: 09 kwi 2018 - 13:20:20

Tabletka dla 101% pewności smiling smiley

Autor: Queen1234 ()
Data: 12 lip 2018 - 00:05:55

Witam. U mnie sytuacja wyglada tak od jakiegoś czasu mam spóźniający się okres tak 5-8 dni. Ale dzień przed tym pierwszym dniem miesiączki był mój chłopak u mnie, ale nie współżyliśmy. (Dotykaliśmy się jedynie i na koniec ocieraliśmy ale nie wsadził ). I nie wiem czemu ale mam takie głupie myśli. Powinnam mieć dwa dni temu. Pomoże mi ktoś? Wiecie dlaczego tak jest? Jeszcze mnie boli mnie podbrzusze i piersi.

Data: 12 lip 2018 - 07:48:00

Ciąza nie jest możliwa w tej sytuacji. Może masz jakieś zaburzenia hormonalne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.