Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Nasze raporty: Polka i… higiena!

Nasze raporty: Polka i… higiena!

RAPORT: Polka i małżeństwo

RAPORT: Polka i małżeństwo

Kosmetyki mineralne do makijażu

Kosmetyki mineralne do makijażu

Wstydliwy problem – „luźna” pochwa

Wstydliwy problem – „luźna” pochwa

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do wątku: Następny wątekNastępny
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jakie jest prawdopodobienstwo zajścia w ciążę?
Autor: Julia9893 (IP zapamiętane)
Data: 02 lut 2018 - 17:50:42

Witam ! Uprawialam z chlopakim petting. Wytrysk byl na moim brzuchu, chwile ze sobą wtedy polezylismy,i wytarl mój brzuch ze spermy, po jakiś 3-4 minutach zrobił mi placówkę. Czy jest możliwość że mogę byc w ciąży?

Re: Jakie jest prawdopodobienstwo zajścia w ciążę?
Autor: Kamilaaa (IP zapamiętane)
Data: 02 lut 2018 - 18:52:03

Witam,
Mam pytanie dotyczące możliwości zajścia w ciążę, a mianowicie okres spóźnia mi się już 14 dni, gdzie przeważnie był on regularny, A jak się spóźnial to maksymalnie 4 dni. Mój cykl trwa od 30-32 dni. Wykonywałam dwukrotnie test ciążowy w poniedziałek i wtorek czyli 10 dni od spodziewanego okresu I wyszedł negatywny. Było to również 10 dni od ostatniego stosunku. Zaznaczam, że zawsze stosujemy prezerwatywę, ale ostatnio i jeszcze 15 stycznia początkowo nie użylismy prezerwatywy. Z racji tego, że bardzo się bałam możliwości zajścia w ciążę nie doszło nawet do stosunku przerywanego, ponieważ to było zaledwie kilka ruchów. Poza wrażliwością i delikatnym bólem piersi nie mam żadnych objawów. Od kilku dni bardzo się stresuje, że może być to ciąża. Dzisiaj zauważyłam, że w momencie przyduszenia brodawki wydziela się z nich przezroczysty płyn, Ale to w minimalnych ilościach. I nie wiem, czy spowodowane jest to możliwą ciąża, czy właśnie ogromnym stresem przed ciążą. Chciałam zapytać jaka jest możliwość, że właśnie jestem w ciąży?

Re: Jakie jest prawdopodobienstwo zajścia w ciążę?
Autor: anabeka (IP zapamiętane)
Data: 04 lut 2018 - 10:52:53

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą, dlatego że cykle zwłaszcza przy nieregularnych miesiączkach mogą być różne, też miałam ten sam problem, nie miałam szans na wyliczenie dokładne dni płodnych a gumkom nie ufam dlatego zdecydowałam się na tabletki i ginekolog wypisała mi belarę.

Re: Jakie jest prawdopodobienstwo zajścia w ciążę?
Autor: kasia123 (IP zapamiętane)
Data: 05 lut 2018 - 12:10:44

Jula,

Raczej nie ma możliwości, żebyś zaszła w ciażę, ale następnym razem niech chłopak umyje ręcesmiling smiley Po co się stresowaćsmiling smileyPrzykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.