Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Poród: zamiast męża przy boku – mama. Czy to dobry pomysł?

Poród: zamiast męża przy boku – mama. Czy to dobry pomysł?

Modne zdrowie: objawy uczulenia na gluten

Modne zdrowie: objawy uczulenia na gluten

Jak zbadać wiosenne alergie?

Jak zbadać wiosenne alergie?

Leukocyty w moczu: co mogą oznaczać?

Leukocyty w moczu: co mogą oznaczać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do wątku: Następny wątekNastępny
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Pytanie odnosnie ciąży
Autor: magda2159@wp.pl (IP zapamiętane)
Data: 21 sty 2018 - 12:14:17

Witam
Mialam taka sytuację ze w 18 tyg ciazy poronilam .Ciąza dobrze się rozwijala . Usg genetyczne bylo bardzo dobre brak wadLekarz najprawdopodobniej wprowadzil mi jakies zakazenie , Crp bylo podwyzszone. Stad moje pytanie czy jesli bede starala sie o kolejną ciąże po 35 roku zycia to bedzie ona traktowana juz jako druga ciaza i w zwiazku z tym nie będzie zwiększonego ryzyka wad genetycznych u dziecka?Bardzo prosze o odpowiedz i dziękuje

Re: Pytanie odnosnie ciąży
Autor: kasia123 (IP zapamiętane)
Data: 22 sty 2018 - 12:25:36

|Tak, będzie traktowana jako 2 ciąża. Ryzyko wad wraz z wiekiem matki zawsze wzrasta. Ale po 35 roku zycia wystarczy usg, nie ma konieczności wykonywania aminopunkcji jeśli się na to nie zgadzasz. Jesteś jeszcze młoda, więc nie ma dużego ryzyka wad.

Data: 31 sty 2018 - 09:51:39

Witam ponownie
Mam dziwna sytuacje i nie wiem co o tym mysleć:
Ostatnią miesiaczke mialam 4 stycznia , w w sobotę tj 24 dc i w niedzielę tj 25 dnias cyklu kochalismy sie z mężem ale bez penetracji , nastepnego dnia tj 26 dc zauważyłam ciągnacy przezroczysty sluz wygladal jak plodny także dzis 28 dc podczas wyprozniania zauwałylam ciągnacy sluz ale z domieszką krwi..Dodam jeszcze ze od poniedzialku tj 26 we wtorek i dzis tj 28 dc boli mnie jajnik po lewej stronie.
Cykle mialam trwające do 30 dni.Poza tym mysle ze dni plodne mialam okolo 12-13 dnia cyklu-zauwazylam tez plodny ciagnacy śluz.Podczas owulacli nigdy wczesniej nie bolaly mnie jajniki.
Prosze o pomoc co to wszystko moze znaczyc ?czy to druga owulacja w jednym cyklu?

Autor: ilonka223 (IP zapamiętane)
Data: 31 sty 2018 - 13:46:46

Hej,
myślałam, że jak mój okres się spóźnia to jestem w ciąży. Tutaj znalazłam jednak przyczyny, przez które okres może się spóźniać [dietevo.pl] może i wy znacie jeszcze jakieś inne przyczyny? Na razie nie jestem gotowa na dziecko i nie chce się przestraszyć tongue sticking out smiley

Data: 31 sty 2018 - 18:56:30

Bardzo prosze o pomoc

Data: 01 lut 2018 - 08:07:51

Hej,

Być może to zbliżająca się mesiączka. Daj znać czy dostałaś miesiączkę.

Data: 01 lut 2018 - 13:13:47

A czy możliwe sa 2 owulacje w jednym cyklu? Ciąże moge wykluczyc prawda?

Data: 05 lut 2018 - 12:11:28

Hej,

@ owulację w jednym cyku są raczej nie możliwe.

Data: 05 lut 2018 - 12:59:54

Ten ciągnący śluz z domieszka krwi trwał 4 dni. Następnie 31 dnia cyklu czyli w terminie pojawiło krwawienie ale lekkie czerwone jak miesiaczka ale bardzo słabe pojawiające się tylko np przy wysikaniu (i tez tego pierwszego dnia bolal mnie jeszcze lewy jajnik) dzis jest 3 dzien i jest tez tylko lekkie krwawienie (nic samo ze mnie nie leci ) tylko zauwazam przy podcieraniu , po wysikaniu krew .Myslalam zre to sie rozkreci w miesiaczkę ale nie. Miesiaczki zawsze mialam bardziej obfite , nigdy czegos takiego
Co to moze byc bardzo sie martwię.
Prosze bardzo o pomoc blagam

Data: 06 lut 2018 - 10:30:07

bardzo prosze o pomoc
dziewczyny czy ktoras z was tak miala?

Autor: ilonka223 (IP zapamiętane)
Data: 20 lut 2018 - 14:52:12

Witam,
polecam dla wszystkich kobiet już nie będących w ciąży i nie karmiących skorzystanie z hipertermii ogólnoustrojwej w przypadku ciężkich chorób. tutaj możecie poczytać jak wygląda zabieg i na co pomaga [imc.wroc.pl] Dzięki niemu możecie szybko wzydrowieć i wrócić do formy grinning smiley polecam !!

Autor: Sonia25 (IP zapamiętane)
Data: 21 mar 2018 - 14:23:00

Cześć

A ja chciałam polecić ciekawy serwis dla kobiet które już urodziły - [chorobydzieci.pl] - to portal dla rodziców na którym znajdziecie informacje na temat chorób waszych pociech - wraz z ich objawami i sposobami leczenia. Przygotowaliśmy dla was także ciekawe porady i domowe sposoby na wiele popularnych chorób - zapraszamy !

Autor: Rav85 (IP zapamiętane)
Data: 08 kwi 2018 - 12:55:17

Dzień dobry.
8.04 odbyłem stosunek z partnerką.
Stosunek był bardzo krótki ale była pełna penetracja. Nie doszło natomiast do wytrysku nasienia bezpośrednio do pochwy.
Do pochwy dostał się natomiast preejakulat.
Partnerce dodatkowo 4.08 skończyła się miesiączka a od 1.04 nie bierze tabletek antykoncepcyjnych.
Moje pytanie brzmi jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tej sytuacji?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.