Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

RAPORT: Polka i małżeństwo

RAPORT: Polka i małżeństwo

Kosmetyki mineralne do makijażu

Kosmetyki mineralne do makijażu

Wstydliwy problem – „luźna” pochwa

Wstydliwy problem – „luźna” pochwa

Pszczoły zadbają o nasze zdrowie

Pszczoły zadbają o nasze zdrowie

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do wątku: Następny wątekNastępny
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Krwawienie plamienie w 22 dniu cyklu
Autor: Asia26l (IP zapamiętane)
Data: 13 wrz 2017 - 09:42:44

Witam
Mam okres co 30 dni zawsze regularnie jestem 3 misiace po biopsji szyjki w tym cyklu dostalam silnego plamienia w 22 drugim dniu cyklu sluz jest rozowy teraz juz podchodzi pod czerwony jest mozliwosc ze moge byc w ciazy ale szczeze mowiac nie wydaje mi sie zebym byla zadnych obiawow onwulacje mialam prawdopodobnie 7 a wspolzylam 9 nie lykam tabletek nie jestem chora i sie nie zabezpieczam czy mogl by mi ktos powiedziec co to moze byc wizyte mam dopiero w przyszlym tygodniu dodam jeszcze ze bola mie jedynie biodra po bokach jak bym miala np zakwasy ale nie mam po czym ich miec

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-09-13 09:45 przez Asia26l.

Re: Krwawienie plamienie w 22 dniu cyklu
Autor: kasia123 (IP zapamiętane)
Data: 18 wrz 2017 - 08:05:19

Hej,

A z jakiego powodu miałaś robioną biopsję? Jeżeli to 22 dzień cyklu, to raczej nie będzie to plamienie owulacyjne. Może to początek miesiączki i jakoś wyjątkowo skrócił ci się cykl, beż badania ciżęko stwierdzić co jest przyczyną.

Autor: karolciaa69 (IP zapamiętane)
Data: 19 wrz 2017 - 08:15:48

Czy fitness dwa razy w tygodniu moze wywolac wczesniej okres? Jestem na 7 dni przed a zaczynam pomalu brudzic i nie wiem czym to moze byc spowodowane czy tymi ćwiczeniami czy moze infekcja kilka dni wczesniej odczuwalam pieczenie i nieprzyjemny zapach. Mam pobolewanie podbrzusza wiec moze to faktycznie infekcja a nie wczesniejszy o kilka dni okres ? Dodam ze mam nadzerke i ze nigdy wczesniej nie chodzilam na silownie czy fitness

Autor: kasia123 (IP zapamiętane)
Data: 25 wrz 2017 - 09:06:51

Hej,

Fitness raczej nie powinien mieć wpływu na miesiączkę. Jeżeli odczuwałaś brzydki zapach i pieczenie, to całkiem możliwe, że masz jakąś infekcję bakteryjną. Czy objawy nadal się utzrymują? Polecam zastosowanie probiotyków najlepiej dosutnego LaciBios Femina. Powinnaś również pójść do lekarza, bo nieleczona infekcja lubi powracać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.