Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Depresja w chorobie nowotworowej – dlaczego tak trudno ją rozpoznać?

Depresja w chorobie nowotworowej – dlaczego tak trudno ją rozpoznać?

Polka i działalność charytatywna – raport z badań

Polka i działalność charytatywna – raport z badań

Dieta w Hashimoto – jak jest, by czuć się dobrze?

Dieta w Hashimoto – jak jest, by czuć się dobrze?

Depresja u dzieci i młodzieży – jak ją rozpoznać?

Depresja u dzieci i młodzieży – jak ją rozpoznać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Upławy krwi
Autor: JA272829 ()
Data: 27 sie 2017 - 20:14:41

Witam , 4 miesiące temu ginekolog zmienił mi tabletki antykoncepcyjne od tamtej pory miałam okres tylko pierwszego miesiąca .
Przez 3 miesiące nie mam juz okresu dokładnie 98 dni , bardzo mnie to dziwi gdyż juz drugi raz od 2 miesięcy mam dziwne brązowe plamienia ale widoczne to jest tylko gdyż sie podcieram , trwa to jeden dzien , lub nawet nie cały dzien pare godzin , zastanawiam sie co to moze byc ? Chciała bym tez wspomnieć ze jajniki mnie bolą czesto i od dłuższego czas mam dziwne pulsowanie w brzuchu . Pomocy

Re: Upławy krwi
Autor: kasia123 ()
Data: 28 sie 2017 - 07:30:12

Hej,

Przez pierwsze kilka cykli przy stosowaniu nowych tabletek krwawienie może być nieprzewidywalne. Może występować w środku cyklu lub nie wystąpić wcale. Myślę, że w przyszłym cyklu powinno się unormować.

Autor: julitkaa ()
Data: 23 lip 2018 - 17:48:24

Wiem, że takie sytuacje czasem sygnalizują po prostu niedomogę hormonalną w postaci zbyt małego stężenia progesteronu naturalnego. Najlepiej jeśli się to powtarza wybrać się do ginekologa, który skieruje na odpowiednie badania [ranking.abczdrowie.pl]

Autor: kasia123 ()
Data: 24 lip 2018 - 08:00:43

Jeśli sytuacja w najbliższym czasie się nie zmieni, to oczywiście warto wykonać badania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.