Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
pieczenie pochwy ! pomocy !
Data: 12 lut 2017 - 12:25:48

witam , mam 20 lat
od paru dni gdy wrucilam z polski do niemiec meczy mnie pieczenie pochwy bardziej szczypanie.
szczypie przy oddawaniu moczu oraz czesto chodze do lazienki oddac mocz, podczas tygodniowego wyjazdu zauwazylam jakby broazowe plamienie jednak po dwoch dniach zmienilo sie na biale i od tego czasu czuje szczypanie i suchosc pochwy,.
pieczenie ustepuje na chwile gdy trzymam cieply termofor miedzy nogami lub w podbrzuszu jednak kiedy jest zimno znowu mnie strasznie piecze.
Czy jest jakiś domowy sposób na pozbycie się tego szczypanis , pieczenia ??

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-02-12 19:09 przez kuleczka1996.

Re: pieczenie pochwy ! pomocy !
Autor: kasia123 ()
Data: 22 lut 2017 - 11:31:11

To najprawdopodobniej infekcja pochwy. Być może bakteryjna. Powinnaś pójść do lekarza. sama możesz zastosować doustnie probiotyk np. LaciBios Femina i do tego płyn do higieny intymnej z kwasem melkowym tez np. Lacibios Femina i jakiś żel do smarowania okolic intymnych, tu też mogę polcecić LaciBios Femina. Zamów przez internet, bo w Niemczech raczej nie kupisz, chyba, że w aptece polecą ci cos innego

Re: pieczenie pochwy ! pomocy !
Autor: julitkaa ()
Data: 23 lip 2018 - 17:52:40

Objawy mogą sugerować grzybicze zakażenie. Proszę skonsultować się z lekarzem celem rozpoczęcia leczenia.[ranking.abczdrowie.pl] Najlepiej zrobic wymaz z pochwy wraz z antybiogramem. Pozwoli to zastosować leczenie. .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.