Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Czy plastry od razu działają?
Autor: Balbinka65 ()
Data: 25 sty 2017 - 22:57:57

Witam Serdecznie.
Od dłuższego czasu stosuje antykoncepcję w formie plastrów Evra. Po zastosowaniu 3 plastrow nastąpiła tygodniowa przerwa w której powinna wystapic miesiączka. Po tej 7 dniowej przerwie w poniedziałek o stałej godzinie zastosowałam pierwszy plaster z nowego opakowania. Następnie wspolzylam z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia. 
I moje pytanie brzmi. 
Czy mogę zajść w ciążę jeśli wspolzylam godzinę maksymalnie dwie od przyklejania pierwszego plastra po 7 dniowej przerwie gdzie wystąpiła miesiączka?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-01-25 22:58 przez Balbinka65.

Re: Czy plastry od razu działają?
Autor: kasia123 ()
Data: 26 sty 2017 - 08:54:03

Hej,

Nie, jeśli nakleiłaś plaster o prawidłowym czasie, to nie ma możliwości zajścia w ciążę. W 7 dniowej przerwie plastry też działają.

Data: 27 sty 2017 - 09:52:48

Mimo to mam troszkę obawy. W poniedziałek będę przykleja 3 plaster czyli ostatni z opakowania i dziwnie bolą mnie piersi . Taki ból zdarzal się ale w momencie miesiączki.

Data: 30 sty 2017 - 08:53:28

pzrys stosowaniu hormonów też mogą występować takie objawy jak bolesność, tkliwość piersi.

Data: 31 sty 2017 - 18:23:27

Dziękuję za odpowiedź i mam nadzieje ze faktycznie nie są to objawy które mogą powodować mój niepokój. Nigdy nie miałam takiej sytuacji a nie ukrywam ze na obecną chwilę jest tobie nie odpowiedni moment na wiadomość o ciąży.

Data: 01 lut 2017 - 07:42:10

nie ma za co.Trzymam kciukismiling smiley

Autor: julitkaa ()
Data: 23 lip 2018 - 17:55:20

Pierwszy plaster antykoncepcyjny można nakleić 1-5 dnia cyklu, czyli na początku miesiączki. Jeśli zmieścisz się w tym przedziale, plaster działa od momentu naklejenia. Jeszcze możesz też dopytać ginekologa [ranking.abczdrowie.pl] Ale wydaje mi się, że kiedyś jak brałam to właśnie tak to działało

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.